Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №564 від 15.08.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Підготовка

Як зібрати дитину до школи?

Як зібрати дитину до школи?

Щоб зібрати дитину до школи, потрібно чимало часу. До того ж, треба знати, на що звернути увагу і на чому можна заощадити.

Де купувати товари для школи?

Найкраще піти до магазину. Адже там більший вибір товарів. Дехто вважає, що краще за все купувати на ринку через те, що існує думка - там нижчі ціни. Однак, на ринку не дають гарантію на товар. Якщо він виявиться поганої якості, вам ніхто його не обміняє і доведеться купувати інший. У магазині завжди можна обміняти товар, якщо він з якої-небудь причини вам не підійде. Крім того, в магазинах досвідчені продавці допоможуть вам правильно вибрати речі. Це заощадить час і гроші.

Що потрібно купити школяреві?

Шкільна форма. Найголовніше, щоб вона була зручною та підходила школяреві за розміром. Бажано, щоб шкільна форма була виготовлена із натуральних тканин. Найкраще, щоб у її складі не було більше, як 50% синтетики. Для теплої погоди підійде бавовна, для холодної - шерсть. У форми обов’язково повинна бути підкладка. Також необхідно купити спортивний костюм, кросівки і туфлі.

Ранець. При виборі шкільного ранця передусім зверніть увагу на його спинку, яка повинна бути твердою та містити ортопедичний елемент. Коли будете купувати ранець, зверніть увагу на те, щоб у нього був стійкий низ, щоб портфель не падав. Добре, якщо він буде стійкий до впливу води, це допоможе школяреві не замочити книжки та зошити під час дощу.

Щоденник. Для першо-класника підійдуть щоденники, які містять мінімальну кількість додаткової інформації. Для старшокласника варто купити щоденник, який містить основні формули, таблицю Менделєєва та географічні карти. Це зекономить гроші на додаткову покупку довідників і ваша дитина все завжди матиме під рукою.

Зошити. Вони не повинні бути яскравими. Картинки на обкладинці будуть відволікати дитину. Виберіть такі зошити, які відповідають стандартам. Лінії розграфлення у зошиті повинні бути чіткі, папір не повинен бути надто тонким і блискучим.

Ручка. Вона повинна бути зручною для руки дитини і мати рельєфні гумові вставки у місці затискання пальцями. Паста із ручки не повинна текти і забруднювати папір. Для школярів молодших класів ручки бажано придбати кулькові.

Олівці. Школяреві знадобляться прості олівці різного ступеня твердості: як м’які так і тверді.

Стиральна гумка. Досить практичні є подвійні гумки: одна сторона стирає олівець, а інша ручку.

Пенал купіть м’який. Якщо дитина упустить його під час уроку, не буде такого гуркоту на весь клас, як у випадку із пластмасовим.

Клей. Дуже зручний клей ПВА з кульковим дозатором. Першокласникам підійде клей-олівець.

Коректор. Популярні і зручні коректори-ручки.

Лінійка. Краще купити неяскраву пластмасову - у них краща точність поділів.

Папки та обкладинки. Обкладинки для книг та зошитів повинні бути щільними (щоб не змінювати щомісяця). Папки найкраще купувати пластикові з кнопкою - в них не мнуться зошити.

Набір для креслення (циркулі, лінійки) - готовальня - для учнів старших класів.

Кольорові олівці. Вони повинні бути хорошої якості, щоб не ламалися і не кришилися в процесі роботи. Кольори мають бути яскраві - особливо важливо для діток молодшого шкільного віку.

Альбом для малювання. Папір має бути в альбомі щільним.

Пластилін. Краще всього купити на основі натуральних компонентів (зменшується ризик алергічних реакцій). Крім того, він податливий і зручний для ліплення.

Підставка для книг (для першокласника). Сприяє зміцненню зору. Найкраща - металева.

Також для вашого чада необхідно купити кольоровий папір, фарби акварель, пензлики, точилку для олівців, ножиці.

Декілька корисних порад:

Купуйте все поступово. Адже це творчий процес.

Шкільну форму краще придбати перед походом у перший клас. Малюк може підрости.

Коли ходитимете по магазинах у пошуках шкільної приналежності, обов’язково візьміть з собою дитину, інакше ризикуєте придбати шкільну форму “старої моделі”, спортивний костюм, над яким “всі сміятимуться” або зошити, в яких йому не захочеться писати.

Перед виходом в магазин складіть детальний список того, що потрібно купити. Це допоможе нічого не забути і не накупувати зайвого.

Нехай дитина запам’ятає 1 вересня. Коли вона прийде зі школи, купіть торт і влаштуйте невелике родинне свято.

15.08.2012



Рівне-Ракурс №10 від 15.08.2012p. 
На головну сторінку