Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №647 від 13.03.2014p.
23429

Коротко

Коротко

Рівнянин Олег Омельчук став чемпіоном Європи в стрільбі з пістолета на 10 мет­рів, випередивши на п’єдесталі Віталія Куд­зія з Білорусі і португальця Жоао Кошту. Друге "золото" Омельчук виграв разом із киянином Віктором Банькіним і Денисом Кушніровим із Дніпропетровська за 1 місце в командному заліку.

* * *

У приміщенні ДЮСШ № 3 відбувся чемпіонат м. Рівного з плавання в залік Спартакіади міста. Перше місце посіла команда НУВГП, друге ­ МЕГУ, а третє ­ Технічного коледжу НУВГП. У змаганнях взяло участь 15 команд (141 спортсмен).

* * *

У Рівному стартував Міжнародний фестиваль спортивно­бальних танців “Алея слави ­ 2014”, який зібрав учасників із усіх областей Західної України. Фестиваль мав чотири відділення змагань у Європейській та Латиноамериканській програмах. У першому відділенні взяло участь більше 130 пар конкурсантів.

За словами організаторів, фестиваль “Алея слави ­ 2014” проводиться для популяризації та розвитку бального танцю. Також у змаганнях повинні були взяти участь бальники із Молдови, Білорусі, Грузії, але через політичну ситуацію в країні вони не приїхали. Частину виручених коштів за квитки буде передано на допомогу дітям­сиротам Клеванської спеціалізованої загальноосвітньої школи­інтернат.