Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №696 від 02.03.2015p.
23429

#Ракурс спорту

“Волиняни” вийшли у півфінал відкритої першості Рівного

Чвертьфінальний поєдинок відкритої першості м. Рівного став для об’єднаної команди Волині U-21 та U-19 випробуванням характеру. Двічі лучани поступалися у матчі ФК Верхівськ, але зуміли вирвати перемогу на останніх хвилинах. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Пропускаючи у власні ворота, “волиняни” швидко відповідали голом у відповідь. Вперше рахунок зрівняв на 33 хвилині Михайло Байбула, який так подав у штрафну, що закинув м`яча у дальній кут воріт - 1:1.

На 60 хвилині після обрізки в центрі поля Верхівськ забив вдруге, але Артем Дудік на 65 хвилині вдало зіграв у штрафній й ударом в дотик зрівняв рахунок. А на 69 хвилині Дмитро Нємчанінов вдало кинув аут в центр штрафного і Євген Котюн забив вирішальний гол - 3:2.

Склад “Волині”: Жмурко - Байбула, Квачов (Романюк, 36), Кулина, Нємчанінов - Стрижеус, Шаповал, Булига, Деда, Дудік, Форсюк (Котюн, 36).