Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №699 від 23.03.2015p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

З’їзд  Радикальної партії – очима активіста

З’їзд Радикальної партії – очима активіста

Минулої неділі в Києві пройшов сьомий позачерговий з’їзд Радикальної партії України. Враховуючи той суспільний інтерес який викликає сьогодні ця політична сила, ми вирішили попросити розповісти про перебіг з’їзду голову Рівненської територіальної організації цієї політичної сили відомого в області дитячого лікаря Оксану Василівну Лозову.

Я можу вважати себе молодою активісткою партії і для мене цей з’їзд був першим. Найяскравіше враження – це люди, які з’їхались з усієї України. Одноголосно було обрано Лідером Радикальної Партії – Олега Ляшка, одним із заступників – Андрія Лозового та сформовано новий персональний склад Політради партії. В залі було просто “нема куди яблуку впасти”. Навіть не всім вистачило місця, і люди стояли в проходах між рядами. Вважаю, це закономірно, бо сьогодні, коли на нашу політичну силу олігархи ллють потоки бруду та брехні, все більше простих українців розуміє – саме Радикальна партія бореться за державу, захищає простих громадян. Вперше в нинішній Верховній Раді наша партія має хоч і не велику, але активну фракцію. Що ж депутати радикали змогли зробити за перші сто днів роботи парламенту?

Жорстка позиція нашої фракції не дала можливості зайняти керівні посади в раді депутатам, які заплямували себе прийняттям диктаторсь-ких законів 16 січня. Тобто тим людям, що своїми діями фактично надихнули режим Януковича на розстріл Небесної сотні. Вважаю, вища справедливість в тому, щоб ці “діячі” постійно пам’ятали – їх дії ніхто не забуде та не пробачить.

Наші депутати постійно вимагали позбавлення Януковича звання Президента України. Як сказав на з’їзді депутат Дмитро Лінько: “Людина, яка давала команду розстрілювати нас на Майдані, не має права носити звання Президента України до кінця життя”.

Саме депутати – радикали домоглися початку люстрації суддів. Цього вимагає усе наше суспільство. Першими кроками цього складного процесу стало звільнення судді Юрія Бурбели, який вів чисельні замовні політичні справи проти патріотів України, та виносив неправосудні вироки. Це лише перший крок, і потрібно звільняти та судити всіх антиукраїнських суддів.

Мене дуже тішить те, що саме наша Радикальна партія дуже відповідально ставиться до виконання своєї передвиборчої програми. Лише за перші сто днів роботи фракції в парламенті були виконані чотири пункти програми. Вдалося скасувати несправедливі спеціальні пенсії, які отримували чиновники, прокурори, судді та інші “слуги народу”. Завдяки внесеному Юрієм Шухевичем законопроекту №1086, вдалося зберегти право виходу на пенсію жінок у 55 років.

Депутатам від Радикальної парті вдалося не дати на вимогу МВФ скоротити і без того мізерні пенсії простих українців.

За ініціативи фракції були продовжені виплати пільг постраждалим на Майдані та їхнім сім’ям на 2015 рік.

Наші депутати зуміли зекономити для Держави 30 мільярдів гривень, шляхом внесення поправок у закон “Про державну службу”. Також депутат Віктор Галасюк став співавтором життєво важливого законопроекту про енергомодернізацію України. Втілення його положень дасть можливість дуже суттєво скоротити споживання енергії і зекономити кошти як місцевих бюджетів, так і простих громадян.

Хочу зазначити - усе це за сто днів роботи Верховної Ради і це тільки найгостріші проблеми сьогодення, які були вирішені! Вважаю такий результат роботи депутатської фракції Радикальної партії України – гідним поваги. Зрозуміло, партія працює не лише у стінах парламенту. Активно розбудовуються первинні організації, активісти Радикальної партії працюють в трудових колективах, вирішують регіональні проблеми та допомагають боронити Україну від загарбників. Серед бійців АТО багато наших партійців, які зі зброєю в руках відбивають ворожу навалу. Партія працює..

23.03.2015Записав Володимир КонєвРівне-Ракурс №10 від 23.03.2015p. 
На головну сторінку