Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №270 від 14.12.2006p.
23429

#Плавання

Ганна Хлістунова - чемпіонка та рекордсменка Європи

У столиці Фінляндії - Гельсінкі у минулі вихідні пройшов чемпіонат Європи з плавання на “короткій” воді, в якому взяли участь 19 представників України - всі наші олімпійські надії Пекіна-2008, окрім чотириразової олімпійської чемпіонки Яни Клочкової. Серед них і юна рівнянка - 18-річна Ганна Хлістунова.

Заключний день змагань приніс золоту медаль нашій землячці Ганні Хлістуновій (на фото). Вона виграла фінальний заплив на дистанції 100 метрів брасом, перемігши з новим рекордом Європи - 1 хвилина 05,73 секунди. Рівнянка поліпшила попереднє досягнення трирічної давнини росіянки Олени Богомазової - 1 хвилина 06,04 секунди - та поновила рекорд України у 25-метрових басейнах Світлани Бондаренко, який тримався ще з 1998 року -1 хвилина 07,07 секунди.

Новий рекорд України на дистанції 200 метрів на спині встановила 20-річна спортсменка із Запоріжжя Ірина Амшеннікова - 2 хвилини 04,57 секунди, однак завоювала срібну нагороду. Олег Лісогор двічі поспіль у попередньому та фінальному запливах встановив рекорди Європи на дистанції 50 метрів брасом - 26,50 секунди.