Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №956 від 19.03.2020p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс незвичайного

П’ятірка найдорожчих у світі порід котів

П’ятірка найдорожчих у світі порід котів

Одні люди заводять удома кішок, щоб мати пухнастого улюбленця, а інші – для хизування перед знайомими. У світі близько 600 млн домашніх кішок двохсот порід. Серед цього різноманіття видів можна виділити кілька незвичайних, які дуже дорого коштують. Та чи варто давати стільки грошей за домашнього улюбленця кожна людина сама вирішує. Як же виглядають ці «золоті» кішки?

Ельф

Це штучно виведений вид, який з’явився у 2006 році. Американські вчені схрестили керлів і канадських сфінксів. Керли бувають короткошерсті і напівдовгошерсті. Вони вирізняються вухами незвичайної форми. У сфінксів шерсті взагалі немає. В результаті вийшла порода безшерстих кішок з загнутими вухами. Кошеня ельфа можна придбати за 2 тисячі доларів.

Американський керл

Порода вперше була виявлена ??в Каліфорнії в 1981 році, а назва перекладається як «локон». Шерсть у цих котів зовсім не кучерява. Назва стосується загорнутих вух. Кошенята народжуються з прямими вухами, «закручуватися» вони починають з 2-го по 10-й день життя. Ціна кошеня може досягати 3 тисяч доларів.

Бенгальська кішка

Історія бенгальських кішок починається в США в 1961 році. Біолог-генетик Джин Мілл схрестила азіатського леопардового кота з домашнім і отримала маленького домашнього леопарда. Шерсть цих кішок – щільна, коротка і м’яка. На дотик нагадує дороге хутро. А ось характер у представників породи жорсткий. Кошеня коштує 4 тисячі доларів.

Као-мані

Кішки породи као-мані згадуються ще в стародавньому манускрипті Tamra Maew, або в «Котячій Книзі Поем».

Сотні років ці кішки були тільки у королівських сім’ях. Відмінні риси породи – гладка біла шерсть і різнокольорові очі, які можуть бути жовтими або блакитними. Порода настільки рідкісна, що в 2015 році її власники були тільки у Франції, в деяких штатах США, в Словенії і в Таїланді. Шахраї нерідко вводять в оману покупців, які не знають цього. Кошеня коштує до 10 тисячі доларів.

Саванна

Серед предків найдорожчої кішки в світі – африканський сервал і проста домашня кішка. Вага цих тварин може досягати 15 кг, зріст – 60 см. Це робить їх не тільки найдорожчими, але і найбільшими домашніми кішками у світі. Ціна за одне кошеня може перевищувати 22 тисячі доларів.

19.03.2020

Рівне-Ракурс №10 від 19.03.2020p. 
На головну сторінку