Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №995 від 17.12.2020p.
23429

«Верес»: статистичні підсумки осінньої частини сезону

Рівненський «Верес» ударно і на одному диханні пройшов осінню турнірну дистанцію у чемпіонаті та Кубку України. 13 перемог у 18 матчах, друга позиція у проміжній таблиці Першої ліги і вихід до кубкового чвертьфіналу – безумовний успіх для рівнян.

Чемпіонат України. Перша ліга

14 матчів: 9 перемог, 3 нічиї, 2 поразки

Різниця м’ячів: 22-8

На власному полі восени рівненський «Верес» був непереможним. Більше того, єдина домашня нічия – підсумок лише формально домашньої гри. Матч «Верес»–«Металіст» (0:0) відбувся на «Скіфі» у Львові через червону карантинну зону на Рівненщині. А усі свої поєдинки на млинівському «Колосі» «Верес» виграв.

На своєму полі:

8 матчів: 7 перемог, 1 нічия, 0 поразок

Різниця м’ячів: 16-2

В гостях «Верес» виступав менш переконливо. Рівняни обіграли лише дві на цей момент найгірші команди ліги: «Кристал» та «Авангард». Натомість, зазнали поразок в Одесі та Охтирці.

В гостях:

6 матчів: 2 перемоги, 2 нічиї, 2 поразки

Різниця м’ячів: 6-6

Гвардійці

Участь в усіх 14 матчах чемпіонату взяли п’ятеро футболістів. Усі матчі від свистка до свистка провели лише двоє: це Богдан Когут і Ігор Солдат. Шестеро футболістів – не мали жодної хвилини ігрової практики.

14 матчів: Богдан Когут (1260 хвилин), Ігор Солдат (1260 хвилин), Валерій Кучеров (731 хвилина), Віталій Тимофієнко (701 хвилина), Микита Полюлях (1037 хвилин).

13 матчів: Михайло Шестаков, Юрій Соломка.

12 матчів: Роберт Гегедош, Геннадій Пасіч

11 матчів: Роман Гончаренко

Жодного матчу: Вадим Ющишин, Максим Бабійчук, Артем Данилюк, Ігор Гук, Тарас Демчук, Сергій Панасенко.

Забиті м’ячі

В осінній частині чемпіонату Першої ліги «Верес» забив 22 м’ячі. 21 раз у воротах суперників відзначалися футболісти «червоно-чорних». Ще одного разу суперники відзначилися автоголом (Сергій Сімінін у матчі «Верес»–«Волинь»).

13 разів «Верес» забивав після «стандартів». 9 м’ячів було забито з гри.

Голкіпер

Без замін відіграв у чемпіонаті Першої ліги Богдан Когут. У 14 матчах він разом із командою пропустив 8 м’ячів (у середньому 1,75 м’яча за гру).

Бомбардири

Забитими м’ячами у чемпіонаті восени відзначилися 10 футболістів.

5 голів: Михайло Шестаков

4 голи: Роберт Гегедош (1–з пенальті)

3 голи: Геннадій Пасіч

2 голи: Віталій Тимофієнко, Роман Гончаренко

1 гол: Юрій Соломка, Сергій Петько, Віталій Дахновський, Михайло Сергійчук (з пенальті), Роман Мірошник.