Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1023 від 15.07.2021p.
23429

#Ракурс спорту

Верес перемагає Карпати у Львові

Забивши два голи ще до перерви, рівняни перемагають Карпати у Львові. Для Вереса ця перемога стала першою цього літнього міжсезоння.

Карпати – Верес – 1:2 (1:2) контрольний матч

10 липня 2021 року, Львів, стадіон Україна

Верес: Бабійчук (Ющишин, 46) – Савошко (Солдат, 73), Махнєв (Гончаренко, 73), Гук (Мірошник, 73), Данилюк (Нємчанінов, 73), Кучеров (Кльоц, 46), Петько (Полюлях, 73), Дахновський (Г.Пасіч, 73), Тимофієнко (Є.Пасіч, 73), М.Шестаков (Гегедош, 73), Гайдучик (Сергійчук, 73)

Головний тренер: Юрій Вірт

Голи: Петько (20), Шестаков (34)

Матч на стадіоні Україна у Львові став для Вереса четвертим контрольним цього міжсезоння. Раніше рівняни зіграли внічию з Волинню – 0:0, поступилися Львову – 1:2 та Агробізнесу – 0:1.

Звітний поєдинок розпочався з тривалої розвідки. Перший удар у бік воріт відбувся лише на одинадцятій хвилині – м’яч став легкою здобиччю Максима Бабійчука.

Верес відповів значно гостріше – Віталій Тимофієнко підібрав м’яча на підступах до штрафного майданчика Карпат і завдав потужного удару – стійка!

У наступній атаці забили львів’яни. Аут на правому фланзі атаки завершився прострілом на лінію воротарського майданчика, де гравець Карпат випередив Дмитра Махнєва і Максима Бабійчука, проштовхнувши м’яча у сітку – 1:0. Йшла 18-та хвилина гри.

Щоправда, Верес відповів майже миттєво. Віталій Тимофієнко виконав штрафний, львів’яни відбилися, але м’яч підхопив Віталій Дахновський. Він виконав навіс, який ударом головою замикав Дмитро Махнєв! Голкіпер Карпат парирував цей удар, але першим на добиванні був Сергій Петько – 1:1!

Ще за чотирнадцять хвилин рівняни забили вдруге. Віталій Тимофієнко увірвався до штрафного майданчика Карпат і замість удару, чи прострілу виконав м’який навіс на Михайла Шестакова. Той ударом в один дотик з лінії воротарського майданчика шансів голкіперу не залишив – 1:2!

Після перерви Верес був близьким, аби забити втретє. Карпати вдруге за матч врятувала стійка воріт. Цього разу після удару Віталія Дахновського.

Насамкінець свою гармату розрядив Геннадій Пасіч, але м’яч пролетів над воротами. У підсумку Верес здобуває першу перемогу у контрольних матчах цього літа.