Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1042 від 18.11.2021p.
23429

«Кардинал Рівнестандарт» перемагає «Енергію» у західному дербі!

Долю поєдинку вирішили два швидких м’ячі, які рівняни забили упродовж сорока шести секунд на старті другого тайму.

«Кардинал Рівнестандарт» – «Енергія» – 3:2 (0:0)

чемпіонат України з футзалу, PariMatch Екстра-ліга, 11 тур

13 листопада 2021 року, Рівне, ДЮСШ №4

«Кардинал Рівнестандарт»: Дяченко – Волянюк, Горпинич, Бондар, Фетько – Малиновський, Кручок, Новак, Кравчук – Скибчик, Рибіцький, Басич. Запасний: Бакінський.

Головний тренер: Олександр Бондар.

«Енергія»: Войтович (Пітуля, 30) – Кузь, Ковальчук, Марциняк, Пелех – Гасюк, Легендзевич, Когут, Тєряєв – Ременець, Струк, Майовецький. Запасний: Морикишка.

Головний тренер: Валерій Легчанов.

Голи: Горпинич (21, 21, 30) – Тєряєв (30), Когут (38).

Попередження: Войтович (8), Когут (12), Пітуля (22).

Першу половину гри можна сміливо назвати таймом невикористаних можливостей. Рахунок – 0:0 зовсім не відображає хід подій на майданчику. Обидві команди мали велику кількість моментів, а «сухий» рахунок – більше заслуга голкіперів. Особливо, це стосується молодого Дмитра Дяченка, який минулого тижня вдало відіграв у матчі збірної U19 проти Португалії, а потім провів дебютний повний поєдинок чемпіонату Екстра-ліги.

Голи після перерви. Роман Горпинич забив двічі упродовж сорока шести секунд. Спершу він реалізував передачу Олексія Фетька від кутового. А потім у контратаці замкнув вчасний діагональний пас від ще одного нашого збірника Дмитра Скибчика.

В середині другого тайму комбінація Скибчик – Волянюк – Горпинич завершилася третім взяттям воріт «Енергії».

Гості дуже швидко один гол відіграли. А під завісу матчу скоротили відставання в рахунку до мінімуму. Але сильнішим був «Кардинал Рівнестандарт».