Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1042 від 18.11.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

Дмитро Соломчук: «Здоров’я нації – пріоритетне завдання для нашої команди»

Дмитро Соломчук: «Здоров’я нації – пріоритетне завдання для нашої команди»

Минулої п’ятниці в парку імені Тараса Шевченка у Рівному відкрився новий спортивний майданчик. Ця подія, на перший погляд, не є аж такою значущою для обласного центру, але це лише на перший погляд.

В нас прийнято будувати спортивні майданчики за бюджетні кошти. Їх постійно не вистачає, і тому проблема дефіциту якісних спортивних майданчиків, на яких всі бажаючі могли б безкоштовно займатися фізкультурою та спортом, є. Але новий майданчик в парку збудований без залучення бюджетних коштів. Ініціатором його появи став народний депутат України, член фракції політичної партії «Слуга Народу» в Верховній раді Дмитро Соломчук. Перед відкриттям майданчику автор поспілкувався з директором Рівненського міського парку імені Тараса Шевченка Олексієм Хмилецьким.

- Наскільки важлива для найбільшого рівненського парку поява на його території нового спортивного майданчика?

- Дуже важлива. Хочу сказати, що у нас займаються фізкультурою та спортом дуже багато рівнян і, звісно ж, місць на всіх не вистачає. Коли до нас звернувся наш земляк, народний депутат Дмитро Соломчук з пропозицією збудувати в парку спортивний майданчик, я дуже зрадів, адже це гарна, а саме головне – потрібна ініціатива. Дуже швидко ми знайшли потрібну ділянку в парку і фактично за два дні був збудований спортивний майданчик, який ми сьогодні відкриваємо.

На самій церемонії відкриття спортивного майданчику народний депутат України Дмитро Соломчук зокрема сказав: «Сьогодні ми відкриваємо ще один спортивний майданчик, збудований в рамках президентської програми «Здорова Україна». Наш президент Володимир Зеленський приділяє багато уваги її втіленню. Це не випадково, адже чим більше українці будуть займатися фізкультурою та спортом, тим здоровішою буде наша нація. Сам Володимир Олександрович кожен ранок починає із зарядки і це гарний приклад усім нам. Тому, я запрошую рівнян до нового спортивного майданчика в парку імені Шевченка».

На відкритті виступив і секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. Він повністю підтримав ініціативу Дмитра Соломчука із будівництва нового спортивного майданчика і заявив, що фракція партії «Рівне Разом» в Рівненській міській раді підтримує президентську програму «Здорова Україна» і зробить все можливе для її втілення в життя.

18.11.2021Володимир Конєв

Рівне-Ракурс №10 від 18.11.2021p. 
На головну сторінку