Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1062 від 07.04.2022p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

Кілька рецептів прекрасних засобів, в яких головним компонентом є активоване вугілля

Дивовижні властивості активованого вугілля абсорбувати токсини і шкідливі речовини з організму людини відомі давно. Але на цьому здатності засобу не закінчуються. Наприклад, вугілля можна використовувати для приготування косметичних масок, які допомагають впоратися з проблемною шкірою.

Чудодійна маска з активованого вугілля

Засіб підійде для різних типів шкіри. Перед застосуванням бажано провести тест на схильність вашої шкіри до алергії. Для цього достатньо нанести засіб на чисту шкіру і почекати добу. Якщо все нормально – тоді вперед до чистої і доглянутої шкіри. Властивості вугілля дуже схожі до властивостей косметичної глини, і до того ж він набагато чистіший.

Для приготування маски необхідно підготувати активоване вугілля, сік алое, воду (всіх інгредієнтів по одній чайній ложечці), додати трішки морської солі і кілька крапельок олії чайного дерева. Компоненти слід ретельно перемішати і накласти на шкіру тонким шаром, змити, як тільки підсохне. Маска допоможе усунути жирний блиск і прекрасно очистить пори.

Пілінг для шкіри з активованого вугілля

Для приготування скрабу власноруч потрібно взяти дві таблеточки вугілля, розчинити їх у воді (досить однієї чайної ложечки). Як тільки таблетки вберуть всю вологу, додати сік алое (можна гель), досить однієї чайної ложечки, стільки ж меду і цукру. Всі компоненти слід гарненько перемішати і накласти на шкіру обличчя, дати висохнути. Змивати скраб слід через 20-30 хвилин.

Мило з активованим вугіллям власноруч

Активоване вугілля дуже часто використовують для приготування саморобного лікувального мила. Дана речовина прекрасно справляється з токсинами і забрудненнями шкіри різних типів. Вугілля також стане відмінним засобом для усунення акне.

Нехай вас не лякає чорне забарвлення мила, адже воно дійсно допомагає. Придбати засіб можна у тих, хто займається варінням мила або ж приготувати самому. Це досить просто: можна додати вугілля в баночку з рідким милом або ж розплавити брусок дитячого мила, додати засіб і сформувати брикетик самому.

Особливості нанесення масок для обличчя з активованим вугіллям

Щоб маски принесли користь, їх потрібно робити не час від часу, а регулярно. Косметичний курс триває один місяць. Маски наносяться один або два рази на тиждень. Важливо наносити суміш тільки на проблемні ділянки, наприклад, ніс, підборіддя і лоб. Намагайтеся не зачіпати здорову шкіру, інакше можете завдати шкоди.

Маску для обличчя з активованим вугіллям слід тримати від 10 до 25 хвилин, не більше. Ефект від цього засобу буде видно після першого ж нанесення. Запалення зменшаться, жирні ділянки підсушаться. Крім того, такі маски мають ліфтинг ефект.

Перерва між курсами становить два місяці, щоб шкіра відпочила, і не виникло звикання до масок.

Перевіряйте дату виготовлення активованого вугілля, зазначену на упаковці. Прострочені і залежані таблетки досить важко подрібнити. Краще використовувати свіже вугілля, щоб бути впевненими в ефективності і якості препарату.

Косметологи рекомендують перед нанесенням маски спочатку розпарити обличчя, зробивши парову ванночку на лікарських травах. Прекрасно підійде ромашка, звіробій або календула. Впливаючи парою, ви відкриваєте пори, щоб маска глибоко очистила обличчя і справила найкращий ефект.

Маски з додаванням таблеток вугілля можна легко виготовляти в домашніх умовах, хоча багато салонів краси пропонують своїм клієнтам і такі послуги. Деякі косметичні бренди навіть випускають очищаючі смужки для обличчя з активованим вугіллям.

07.04.2022



Рівне-Ракурс №10 від 07.04.2022p. 
На головну сторінку