#Баскетбол

Програли у рівній боротьбі

МБК “Миколаїв” - БК-93 “Пульсар” - 77:70 (16:15, 24:20, 21:11, 16:24)

Рівненський “Пульсар” у рамках третього туру баскетбольної Суперліги знову поступився. Цього разу кривдниками наших баскетболістів стали гравці МБК “Миколаїв”.

Як і у попередніх матчах, рівняни на рівних боролися з суперником. На велику перерву команди пішли за рахунку - 40:35 - на користь господарів. Тож “пульсарівці” мали усі шанси на позитивний результат.

Проте усі карти підопічним Михайла Переверзія сплутав традиційний провал у третій чверті.

М’яч уперто не йшов у кошик “Миколаєва” після кидків рівненських баскетболістів. Натомість господарі вміло скористалися миттєвою розслабленістю суперника, створивши собі непоганий гандикап у рахунку.

На заключну чверть “помаранчеві” виходили, поступаючись у рахунку вже на п’ятнадцять очок.

“Пульсар” перехопив ініціативу і спробував надолужити втрачене. Господарі дещо розгубилися від такої самовідданої гри суперників. Найкраща можливість перемогти була у гостей за 2 хвилини 27 секунд до фінальної сирени, коли вони поступалися лише трьома очками - 69:72.

І все ж, у потрібну мить баскетболісти “Миколаєва”, зусиллями Ткача та Раєвського, змогли зібратися і довести матч до перемоги.

Найрезультативнішими у складі МФК “Миколаїв” стали: Олександр Раєвський - 14 очок, Іван Гілевич - 13 очок, Олександр Чаусов - 12 очок. Серед “пульсарівців” відзначилися Юрій Фрасенюк - 15 пунктів і Сергій Мякінін - 14 пунктів.

Наступну гру “Пульсар” проведе 27 жовтня у Рівному проти клубу “Дніпро” (Дніпропетровськ).