Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №336 від 20.03.2008p.
23429

#Футзал

І наостанок - розгром

Феєричну перемогу святкували гравці МФК “Рівне” в останній грі чемпіонату України з міні-футболу серед команд першої ліги.

У перенесеному поєдинку десятого туру рівняни у Шостці розгромили тамтешній “Імпульс” - 8:1.

На шостій хвилині матчу рахунок відкрив Едуард Петрик.

Згодом господарі вирівняли гру і за дві хвилини забили у відповідь. Автор голу - Завгородній.

Перший тайм переможця не виявив - 1:1.

А от у другій половині гри підопічні Юрія Баховського вдосталь познущалися над суперником.

На двадцять третій хвилині вивів гостей вперед Вадим Жак. За вісім хвилин перевага рівнян сягала вже трьох м’ячів. Це встигли відзначитися Олександр Басіч (24 хвилина) і Роман Волох (31 хвилина). Згодом ще раз відзначився Басіч (32 хвилина).

Хет-тріком у власному виконанні “порадував” суперників і Володимир Сондак (32, 36 та 40 хвилини).

Щоправда, перемога не допомогла рівнянам виграти Західну підгрупу чемпіонату. У турнірній таблиці МФК “Рівне” одним очком поступився “Іллічівцю”.

Нагадаємо, що 22 березня рівняни у рамках плей-офф за вихід у вищу лігу вдома зіграють із другою командою Східної підгрупи.