Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №367 від 23.10.2008p.
23429

#Коротко

“ОДЕК” - чемпіон?

У першій лізі чемпіонату області з футболу інтрига житиме до останнього ігрового дня.

За тур до фінішу першості на чемпіонство претендують “ОДЕК” та “Маяк”. Щоправда, оржівці перебувають у більш вигідному становищі - вони попереду на два очки. Тому незмінному чемпіону останніх років для тріумфу достатньо в останньому турі вдома перемогти “Сокіл”.

Центральною ж грою заключного туру буде поєдинок за бронзові нагороди - “Случ-Класік” - “Славія”.

Саме рівняни могли вирішити долю медалей чемпіонату. У рамках двадцять першого туру, ведучи у рахунку, вони не зуміли втримати перевагу і програли “ОДЕКу” - 1:2.

“Случ” же шансом наздогнати “Славію” скористався сповна, перегравши “Водник” - 1:0.

“Маяк” у непростому поєдинку зумів у гостях переграти “Штурм” - 2:1.

Слід також відмітити і розгром у південному дербі, де “Сокіл” вщент розтрощив ФК “Вельбівне” - 4:0.

Цікавим вийшло протистояння у Здолбунові. “Волинь-Цемент”, ведучи в рахунку - 2:0, поступився у підсумку “Хіміку” - 2:3.

Поки “Регіна” відпочиває

Рівненський клуб за календарем пропускав другий тур чемпіонату. Тим часом суперники “Регіни” продовжували здобувати очки.

Результати матчів: “Медіка-ШВСМ” - “Медуніверситет” - 2:3, 0:3; “Керкінітіда” - “Іскра” - 2:3, 0:3; “Спортліцей” - “Хімік” - 0:3, 0:3.

Таким чином, продовжують лідирувати у чемпіонаті южненський “Хімік” та вінницький “Медуніверситет”. Замикають турнірну таблицю білоцерківський “Спорт-ліцей” та “Регіна”. Щоправда, у рівнянок зіграно на дві гри менше.