Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №394 від 30.04.2009p.
23429

#Коротко

Все вирішиться в останньому турі

Гандбольний клуб “Рівне” опустився із другої на третю сходинку турнірної таблиці. Сталося це після поразки у драматичній грі у Харкові проти “Панацеї” - 22:23. Вже наступного дня підопічні Юрія Басюка взяли переконливий реванш - 29:24. Проте незапланована втрата очок далася взнаки. Другу позицію у табелі про ранги окупував тернопільський “Економунівер”. У заключному турі ГК “Рівне” 9-10 травня вдома змагатиметься зі столичним “Університетом”. Аби повернути собі підсумкову другу позицію, рівнянкам потрібно здобути дві перемоги і сподіватися на осічку “Економунівера” у матчах із “Мотором-2”.

Все нижче, і нижче, і нижче…

Двох поразок упродовж минулого тижня зазнав “Верес”.

Спочатку команда Миколи Філіна, пропустивши гол у першому таймі, не зуміла відігратися у гостьовому матчі проти “Росі” - 0:1.

А згодом ганебно на своєму полі поступилася “Нафкому” - 0:4. Перший гол у ворота рівнян Сергій Воронін забив вже на першій хвилині гри…

Ще тричі м’яч опинявся у воротах рівненського клубу після точних ударів Кушки, Герасимця та все того ж Вороніна.

Єдине, чим зумів відзначитися “Верес” - жовта картка, яку заробив Андрій Колаковський.

Після таких виступів “Верес” опустився на дванадцяту сходинку чемпіонату.

Нагадаємо, що востаннє рівняни вражали ворота суперників ще п’ятнадцятого листопада минулого року, коли у програному “Оболоні-2” поєдинку забив Михайло Сергійчук.

Перемогу ж підопічні Миколи Філіна востаннє святкували сьомого листопада у домашній грі проти “Буковини” - 2:0.