#Коротко

Обіцянку виконано

Після тривалих затримок на рівненському мототреці таки було встановлено повітряні бар’єри безпеки. За такий “девайс” спідвейний клуб “Каскад” заплатив близько двадцяти п’яти тисяч євро.

Стартували із нічиєї

Перші два очки у чемпіонаті України із футзалу серед команд першої ліги втратив МФК “Рівне”.

На нестандартному за розмірами майданчику у Ковелі рівняни розіграли мирову з місцевим “Шанс-авто” - 3:3.

Після першого тайму підопічні Юрія Баховського програвали - 0:2. Проте після перерви голи Волоха та Жака рахунок зрівняли. Лучани зуміли втретє вийти вперед, проте і цього разу гості, а саме - Роман Волох, зуміли відновити паритет.

Максимальний результат

Дві перемоги у двох стартових матчах чемпіонату України серед команд вищої ліги здобув жіночий баскетбольний клуб “Сузір’я-НУВГП”.

У стартовому турі рівнянки на власному майданчику виявилися сильнішими від хмельницького “ОДЮСШ” - 64:51 та 67:59.

Настріляли на золото

Рівненські стрільці з медалями повернулися додому із чемпіонату України з кульової стрільби серед юніорів, що завершився у Дніпропетровську.

Майстер спорту Андрій Сокол посів перше місце у стрільбі з пістолета на дистанції 50м та третє місце у стрільбі з пневматичного пістолета.

Інший рівнянин, Роман Нагорний, здобув бронзу у стрільбі з пістолета на дистанції 50м.

У командному заліку Андрій Сокол, Роман Нагорний та Максим Кадацький вибороли перше місце у стрільбі з пістолета на дистанції 50м.