Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №227 від 16.02.2006p.
23429

#Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга.

Без перемог

Минулого тижня «Пульсар» проводив одразу дві гри з сусідами по турнірній таблиці, у яких можна було небезпідставно розраховувати на хоча б одну перемогу - першу у цьому році для рівнян. Натомість, наші гравці зазнали двох чергових поразок, котрі ще більше віддалили ту прірву, в якій знаходиться «Пульсар» від середини таблиці.

«Пульсар» - СК «Маріуполь» 68:79 (18:13, 19:24, 20:18, 11:24)

Гра у Рівному проти СК «Маріуполя» виявилася цікавою й бойовою, але, як найчастіше буває у цьому сезоні, «Пульсару» знову чогось не вистачило для перемоги. Події розвивалися зі змінним успіхом - рівняни кілька разів виходили вперед, але гості їх наздоганяли. На велику перерву команди пішли за нічийного рахунку - 37:37. Третя чверть не внесла значних змін у розподіл сил. А от на заключну десятихвилинку рівнян не вистачило. Вже на старті періоду рахунок був 70:60 на користь гостей. Намагання господарів врятувати підсумок матчу виявилися безрезультатними - 68:79. Травма рівнянина Вадима Реки виявилася серйознішою, ніж очікувалося, - він не зміг взяти участь ні у цій, ні у наступній грі своєї команди. За його відсутності, найрезультативнішим у «Пульсара» був Анатолій Дубнюк (15 очок + 16 підборів).

У харківського «Політехніка» та «Пульсара» перед очним поєдинком була рівна кількість очок і сусідні місця у нижній частині таблиці. Після матчу свої показники покращити вдалося господарям. Довгий час харків'яни були попереду. Усе вирішили заключні хвилини, коли «Пульсар», застосувавши зонний захист, спочатку вийшов вперед, а потім не зміг втримати переваги. Найкращим у рівнян став Олександр Рихлюк - 23 очки.

Наступний свій матч «Пульсар» мав проводити 15 лютого. В рідних стінах, у грі 1/8 фіналу розіграшу Кубка України, рівняни повинні були приймати «Кривбасбаскет». Матч-відповідь відбудеться у Кривому Розі 18 лютого. Чемпіонат же відновиться аж 4 березня. Цього дня «Пульсар» прийматиме діючого чемпіона України - БК «Київ».