Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №449 від 21.05.2010p.
23429

#Баскетбол

Остання домашня поразка

Рівненські баскетболісти не зуміли порадувати власних уболівальників хоча б однією перемогою у двох заключних домашніх поєдинках сезону.

Особливо напруженим вийшло протистояння “помаранчевих” із миколаївчанами. Проте навіть попри величезну самовіддачу підопічних Михайла Переверзія, перемога дісталася гостям.

БК-93 “Пульсар” - “Хімік” - 78:87 (19:20, 20:24, 16:19, 23:24).

Рівне: Ковалевський: (7 очок, 27 хвилин), Шемосюк (20, 32), Коваль (2, 19), Коровяков (11, 19), Шелуха (3, 22), Рябінін (6, 8), Полторацький (15, 26), Герасимчук (12, 25), Рєка (2, 21).

Южне: Попов (15 очок, 34 хвилини), Рябчук (5, 20), Завадський (9, 21), Кольченко (18, 30), Агафонов (11, 31), Ходов (2, 4), Кальніченко (10, 32), Гаррісон (12, 23), Прокопенко (5, 3).

“Хімік” здобув у Рівному прогнозовану перемогу.

Господарям майданчика не можна відмовити у бажанні перемогти, проте у звітному поєдинку гості все ж були дещо сильнішими.

Після матчу наставник хіміків, Валентин Воронін, підтвердив те, що саме “Хімік” повністю контролював гру. Наприкінці поєдинку на паркет у складі гостей з Южного вийшов навіть гравець 1992 другого року народження, Олександр Прокопенко, який за три хвилини встиг здобути п’ять пунктів.

Наступна гра стала для “Пульсару” останньою домашньою у звітному сезоні.

БК-93 “Пульсар” - МБК “Миколаїв” - 93:96 (26:33, 19:25, 26:16, 22:22).

Рівне: Гусаківський (0 очок, 3 хвилини), Ковалевський (14, 32), Шемосюк (17, 31), Коваль (0, 8), Коровяков (9, 24), Шелуха (15, 25), Рябінін (0, 5), Полторацький (15, 25), Герасимчук (5, 24), Рєка (18, 21).

Миколаїв: Яйло (14 очок, 28 хвилин), Сільковський (7, 33), Шурмель (4, 4), Тонченко (12, 36), Норенко (5, 7), Матюкевич (15, 29), Вайкуліс (22, 27), Лав (17, 35).

У зустрічі з миколаївськими “корабелами” господарі провалили першу половину зустрічі. До великої перерви гості повністю переважали “помаранчевих” під обома щитами і встигали перекривати спроби “пульсарівців” застосувати дальнобійну артилерію.

Проте у третій чверті ситуація на майданчику кардинально змінилася. Рівняни, за шаленої підтримки уболівальників, видали чудовий ривок і відіграли у команди Валентина Берестнєва десять очок.

Розв’язка протистояння стала справді драматичною. За кілька секунд до фінальної сирени “Пульсар” поступався - 93:95 і Вячеслав Ковалевський заробив право пробити два штрафні кидки. Жодного штрафного “десятка” рівненського клубу не реалізував і, навіть, попри виграний “пульсарівцями” підбір - арбітри, вгледівши порушення правил, віддали м’яча гостям. Миколаївчанам дограти матч до перемоги було справою техніки.