Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №494 від 31.03.2011p.
23429

#Баскетбол

Арабаджи переграє “Пульсар”

БК-93 “Пульсар-ШВСМ” на виїзді двічі поступився харківському “Авантаж-Політехніку”. Злим генієм для рівнян став 30-річний захисник господарів Тимур Арабаджи, вдала гра якого була запорукою впевнених перемог харків’ян. Таким чином, підопічні Михайла Переверзія практично втратили шанси потрапити до призової трійки команд вищої баскетбольної ліги.

“Авантаж-Політехнік” - БК-93 “Пульсар-ШВСМ” - 88:78 (28:22, 20:10, 10:24, 30:22) і 90:74 (23:17, 19:13, 25:24, 23:20).

Як не намагалися рівняни щільніше зіграти з незмінним лідером - снайпером останніх років харків’янином Тимуром Арабаджи, але той все одно зробив свою справу. Атакуючий захисник мав досить часу, щоб вийти на забійну позицію та атакував кільце гостей із будь-якої відстані кільце рівнян. Ще до великої перерви господарі забезпечили собі комфортний гандикап у рахунку 48:32. Утім, у третій чверті рівняни зробили майже неймовірне. Завдяки, насамперед, Сергію Сабутському “пульсарівці” відіграли 14 очок фори у “політехніків” - 56:58. Проте на більше рівнян не вистачило й в заключній чверті харків’яни знову відновили статус-кво, відсвяткувавши в підсумку перемогу з рахунком 88:78. Найкращими в нашому складі були: Серігй Сабутський - 23 очки, Євген Коровяков - 16, Юрій Кузьмінець - 14+11 підбирань, Олексій Гусаківський - 10.

У другій грі ситуація майже повторилася. Рівняни знову програли перші дві чверті і на велику перерву пішли з відставанням у рахунку з різницею - 12 очок. Але, якщо на відміну від першого матчу, де земляки все-таки одну десятихвилинку виграли, у звітній грі були програні усі чверті. Знову наробив “біди” рівнянам Тимур Арабаджи. Захисник цього разу відвантажив опонентам 28 пунктів і став найрезультативнішим у грі. Тож у підсумку друга поразка рівнян 74:90, яка перекреслила всі шанси нашого клубу на цьогорічний п’єдестал вищої баскетбольної лі-ги. У складі “Пульсара” кращими були: Євген Коровяков - 20 очок, Юрій Кузьмінець 17+14 підбирань та Андрій Артемович - 16 балів.

Турнірне становище команд, які борються за 1-8 місця виглядає таким чином: 1. “Черкаські мавпи” - 15 поразок/1 поразка, 2. “Волиньбаскет” - 11/5, 3. “Авантаж-Політехнік” - 10/6, 4. “Динамо” 9/7, 5. “Авіастар” - 6/10, 6. “Вінницькі зубри” - 5/11, 7. “Кремінь” - 5/11, 8. “Пульсар” - 3/13.

Наступні ігри БК-93 “Пульсар-ШВСМ” проведе 9-10 квітня вдома проти кременчуцького “Кременя”. Результати інших матчів: “Кремінь” - “Волиньбаскет” - 75:89 і 92:79, “Динамо” - “Вінницькі Зубри” - 81:43 і 83:66, “Авіастар” - “Черкаські Мавпи” - 74:80 і 68:75.