Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №571 від 04.10.2012p.
23429

#Коротко

З 26 вересня по 1 жовтня у Львові відбулися змагання відкритого чемпіонату України з кульової стрільби, в яких успішно витупили рівненські спортсмени. Так МСМК Олег Омельчук здобув дві золоті нагороди в особистому заліку у стрільбі на дистанцію 10 м з пневматичного пістолета та 50 м з малокаліберного пістолета. У цих же вправах у командному заліку разом з майстром спорту України міжнародного класу Андрієм Соколом та майстром спорту України Романом Нагорним рівняни вибороли золоті нагороди у командному заліку. У стрільбі на дистанції 25 м срібну нагороду здобула майстер спорту України Оксана Камінська. Усі спортсмени - учні Рівненської школи вищої спортивної майстерності та вихованці Заслуженого тренера України Сергія Бондаря.

* * *

Рівненська дзюдоїстка, вихованка Заслуженого тренера України Михайла Романкевича - Катерина Гусєва стала чемпіонкою світу зі східних єдиноборств серед спортсменів із вадами слуху, який проходив на Венесуельському острові Маргарита. У ваговій категорії до 63 кілограмів вона перемогла в чотирьох поєдинках, виконавши таким чином норматив майстра спорту міжнародного класу. Голова облдержадміністрації Василь Берташ уже підписав сертифікати на грошову винагороду. За перемогу Катерина Гусєва одержить з обласного бюджету 33 тисячі гривень, а тренер чемпіонки світу Михайло Романкевич - 16 тисяч 500 гривень.

Загалом же збірна команда України з вадами слуху, в складі якої змагалася рівненська дзюдоїстка, посіла на чемпіонаті світу четверте загальнокомандне місце, повернувшись з Венесуели з 14 медалями, які виборювали в майстрів східних єдиноборств із 11 країн - Бразилії, Венесуели, Італії, Голландії, Кореї, Польщі, Португалії, Росії, Туреччини, Франції і Японії.