Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №592 від 28.02.2013p.
23429

#Волейбол

Головний тренер слова на вітер не кидає

11 тур. 23-24 лютого. “Галичанка-ТНЕУ” - “Хімік” - 0:3 і 1:3. “Керкінітіда” - “Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” - 1:3 і 0:3, “Сєвєродончанка” - “Континіум-Волинь-Університет” - 2:3 і 1:3.

“Кряж-Медуніверситет” - “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” 3:0 (25:16, 25:20, 25:17), 1:3 (24:26, 25:22, 18:25, 24:26).

Цікаво було дізнатися в головного тренера “Регіни-МЕГУ-ОШВСМ” Валерія ПАРХОМЕНКА, з яким завданням команда вирушає до Вінниці:

- Не відкрию Америки, якщо скажу, що ці матчі вирішать, яка з команд посяде передостаннє, а яка - останнє місце на першому етапі. І хоча ми ще зіграємо один з одним на другому етапі, ці матчі дуже важливі. Який результат матчів у Вінниці нас влаштує? Якщо ми розійдемося 1-1, гадаю, це буде нормальний для нас результат.

І тренер слова на вітер не кидав. Якщо першого дня рівнянки не без боротьби поступилися господаркам у трьох партіях відповідно 16:25, 20:25, 17:25.То вже в неділю провели гру зібрано і вирвали перемогу в чотирьох партіях. У першій і вирішальній четвертій переможця довелося визначати до різниці в два очки. Приємно, що рівінянки виявилися психологічно стійкими і двічі перемогли з однаковим рахунком - 26:24. Після виграної першої партії гості розслабилися і дозволили господаркам зрівнятися в рахунку, програвши другу партію 22:25. І все ж таки в третій партії наші дівчата беруть переконливий реванш 25:18, а після цього не випускають загальну перемогу з рук - 3:1.

У 12 турі 10-11 березня “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” прийматиме в рідних стінах “Сєвєродончанку”.