Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №625 від 17.10.2013p.
23429

#Футзал. Екстра-ліга

НА ВЕСЬ МАТЧ СИЛ НЕ ВИСТАЧИЛО

4 тур. "Енергія" (Львів) ­ "Спортлідер+" (Хмельницький) ­ 9:2, "Локомотив" (Харків) ­ "Ураган" (І.­Франківськ) ­ 2:2.

МФК "Кардинал­Рівне" ­ "Єнакієвець" (Єнакієве) ­ 2:4 (2:2).

МФК "Кардинал­Рівне": Гурко ­ Танський; Піддубний; Тригубець; Чернієнко ­ Басич; Фаренюк; Лісниченко; Ситник ­ Кручок; Гарбарук; Дармовіс.

Голи: Піддубний (11); Танський (13) ­ Свиридов (6); Тіагу (10); Скорий (33); Замятін (35).

Попередження: Рось (2).

Перший домашній поєдинок нового сезону МФК “Кардинал­Рівне” проводив проти лідера ­ “Єнакієвця”, який у трьох стартових турах здобув максимум очок.

Витримавши стартовий штурм рівнян, першими відзначилися гості. На шостій хвилині Танський невдало “зрізав” м’яч головою прямо на ногу Свиридову, і кращий голеадор Екстра­ліги не схибив. Не встигли господарі оговтатися від такого зухвальства, як на 10­ій хвилині “покинутий усіма” бразилець Тіагу замкнув передачу партнера по команді.

Але вже за хвилину Сергій Піддубний продерся лівим флангом і з гострого кута потужним ударом низом відправив м’яч під дальню стійку. На тринадцятій хвилині настала черга реабілітуватися капітану рівнян Танському. Віталій вчасно відгукнувся на попереч­ну передачу Сергія Тригубця і пробив під поперечину ­ 2:2.

До перерви команди ще кілька разів обмінялися гострими уколами, а Чернієнко в одній з атак влучив у стійку. Проте на відпочинок команди пішли за нічийного рахунку.

У другому таймі довга лава запасних “Єнакієвця” далася взнаки. На 33­ій хвилині на правій стійці своєчасно опинився Віталій Скорий і точно пробив у праву дев’ятку. А за дві хвилини Віталій Замятін потужно пробив під поперечину, встановивши остаточний рахунок гри ­ 2:4.

Сергій Піддубний після взятого тайм­ауту в ролі п’ятого польового гравця випустив Танського, проте гості, грамотно обороняючись, зберегли переможний рахунок.

Наступну гру МФК “Кардинал­Рівне” проведе 19 жовтня в Хмельницькому проти “Спортлідер+”.