Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №646 від 06.03.2014p.
23429

Коротко

У Рівному відбувся 1 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, присвячений пам’яті Героїв Майдану. У турнірі взяли участь 63 шахісти з Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської та Хмельницької областей. У підсумку переконливу перемогу здобув Вадим Разін з Хмельницького (9 очок з 9 можливих), 2 місце у Дмитра Герчука з Луцька (7 очок), 3 місце у Романа Боришкевича з Рівного (6,5 очок). Перша вісімка рівненських шахістів здобула бали в загальний залік Кубка області (1 місце ­ 10 балів, 2 місце ­ 8, 3 місце ­ 6 і т.д.). Всього заплановано в 2014 році провести 11 етапів. Шахіст, який набере найбільшу суму балів за показниками 6 найкращих результатів, стане переможцем обласних кубкових баталій.

Окрім того, в ці ж терміни в Рівному відбувся 1 етап дитячого Кубка області серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших. З поміж 22­х юних учасників змагання переможцями стали рівняни Володимир Сьомак (1 місце) та Каріна Туленіна (2 місце), а також гість з Луцька ­ Володимир Герчук (3 місце).

Обласна федерація шахів, яка проводитиме в цьому році цілу серію шахових турнірів на Рівненщині, планує і надалі паралельно з дорослими змаганнями організовувати дитячі шахові баталії. Адже давно відомо, що навички основ древньої гри сприяють успішності навчання дітей в школі та їх соціальному розвитку. Для розумової діяльності дитини шахова гра дає таку ж користь, як рухливі ігри для фізичного розвитку.

* * *

Рівненські стаєри Віта Потерюк та Михайло Іверук стали переможцями та призерами легкоатлетичного пробігу у Польщі. У змаганнях з напівмарафону (понад 21 км) у польському місті Вянзовня рівнянка впевнено перемогла із результатом 1 година, 17 хвилин та 25 секунд, а рівнянин з результатом 1.05.34 здобув бронзову нагороду, програвши поляку Емілю Добровольскі (2 місце, 1.04.53) та українцю Роману Романенку (1 місце, 1.04.42).

* * *

У Трускавці відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок­еліти, жінок молоді та юніорок. Майстер спорту міжнародного класу, студентка факультету здоров’я, фізичної культури і спорту рівненського МЕГУ, рівнянка Іванна Крупеня впевнено перемогла у всіх своїх поєдинках, виборовши золоту нагороду та ставши Чемпіонкою України.