Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №662 від 26.06.2014p.
23429

#Легка атлетика

З Німеччини – із золотом та бронзою

На командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходив 21-22 червня у Німеччині, рівненські спортсмени вернулися із вагомим доробком, завоювавши три золоті та дві бронзові медалі.

Відразу четверо рівненських спортсменів виступали на змаганнях у складі збірної України, продемонструвавши при цьому чудові результати.

Найвагоміший внесок у загальнокомандний результат зробила Анна Рижикова (Ярощук), яка на офіційних змаганнях представляє Дніпропетровську та Рівненську області – в активі атлетки одразу дві золоті нагороди.

Спочатку Анна перемогла на своїй коронній дистанції - 400 метрів з бар’єрами – 55,00 с. А наступного дня, разом із ще однією рівнянкою, Ольгою Земляк, та двома іншими українками, вибороли нагороди найвищого ґатунку з естафетного бігу 4х400 м. Результат представниць України – 3,27.66. У найближчих переслідувачок- німкень – 3,28.34.

Натомість Ольга Земляк на індивідуальній 400-метрівці фінішувала третьою, причому лише 5-ма сотими секунди поступилася срібній призерці - німкені Істер Кремер, результат якої - 52,23 с.

Ще одна наша атлетка – юна Наталія Прищепа, сенсаційно посіла третю сходинку. Під час фінішного спурту наша землячка поборолася за третю позицію та стала “бронзовою” – 4.15,71.

У свою чергу, багаторазовий чемпіон України Вадим Слободенюк фінішував шостим з бігу на 3000 метрів з перешкодами – 8.37,12. А перемогу з рекордом чемпіонатів святкував француз Йоанн Коваль (8.25,50 хв).

Завдяки успішним виступам представників Рівненщини збірна України посіла шосте загальнокомандне місце з-поміж 12 команд-фіналістів. А абсолютним чемпіоном стала збірна Німеччини.