Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №692 від 02.02.2015p.
23429

#Аматорська баскетбольна ліга

Лідери здобувають чергові перемоги

12 тур. 21 січня. “Магнат-МЕГУ” - БК “Волиньбаскет-КДЮСШ” (Луцьк) – 85:94 (23:29; 27:28; 14:22; 21:15). Кращі бомбардири: Коваль (27) – Шевченко (26). “Baltic House” - “ЛАВІСС” - 62:93 (13:33; 14:20; 20:21; 15:19). Кращі бомбардири: Дубнюк (19) – Чиж (29).

22 січня. ОСДЮШОР – “Будсервіс” (Сарни) – 41:104 (10:33; 19:29; 6:16; 6:26). Кращі бомбардири: Мисковець (12) – Шанюк (21).

“Водник” НУВГП – “Енергетик” (Нетішин) – 56:83 (13:27; 11:24; 20:18; 12:14). Кращі бомбардири: Демчук (18) – Сачук (26).

Після місячної перерви відновився чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини, в якому команди відіграли 12 тур чемпіонату. Новий аматорський баскетбольний рік відкрили сусіди по турнірній таблиці “Магнат-МЕГУ” та гості з Луцька “Волиньбаскет”. Амбітні і юні лучани чудово атакували та цього дня практично не промахувалися, що дозволило їм утримати перевагу в першій половині зустрічі (50:57) та закріпитися в третій чверті (64:79). Магнатівці оговталися лише в заключній десятихвилинці і почали скорочувати відставання, але гості зуміли втримати перевагу і кількома важливими влучаннями наприкінці зустрічі поставити крапку в матчі – 85:94 на користь Луцька.

У другій зустрічі цього дня “ЛАВІСС” без проблем розібрався з “Baltic House”. Завдяки чудовій грі Чижа вже у першій чверті відірвавшись на 20 очок, минулорічні чемпіони, збавили темп, але не лише втримали перевагу, а й збільшили її до фінальної сирени – 93:62.

Наступного дня сарненський “Будсервіс” не зустрів опору зі сторони юних вихованців ОСДЮШОР, і легко розгромив суперника з різницею в 63 очки – 104:41.

Заключний матч туру провели студенти НУВГП та баскетболісти нетішинського “Енергетика”. Фаворит зустрічі “Енергетик” чудово розпочав гру і швидко захопив ініціативу. І вже після першої чверті 27:13. У другій чверті Сачук і компанія продовжили домінувати на майданчику і різниця сягала вже 27 очок після першої половини – 51:24. У другій половині матчу “Енергетик” збавив оберти і дав змогу пограти запасним гравцям, що дозволило водникам позмагатися і втримати принаймні таку різницю. Матч закінчився впевненою перемогою нетішинської команди з рахунком 83:56.

Таким чином, в лізі продовжують лідирувати одразу дві команди – “ЛАВІСС” та “Енергетик”, які мають в активі по 9 перемог в 11 мачтах.