23429

#Ракурс спорту

Рівненський “Кардинал” переміг  гостей із Сум

Рівненський “Кардинал” переміг гостей із Сум

У суботу, 28 лютого, на майданчику рівненської ДЮСШ №4 МФК “Кардинал” у черговому турі Екстра-ліги з футзалу приймав сумський “СумДУ”. Гра перетворилась на справжню гольову феєрію і закінчилась перемогою “Кардинала”. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

Рахунок уже на першій хвилині точним ударом відкрив “кардиналівець” Дмитро Ситник – 1:0. Ще за дві хвилини передачу граючого тренера “Кардинала” Сергія Піддубного замкнув Володимир Сондак – 2:0.

Після такого вдалого початку гра дещо заспокоїлась, але наші гравці продовжували шукати шанси у воріт суперника. На 14-й хвилині, знову ж таки з передачі Піддубного, ворота “СумДУ” вразив Михайло Волянюк – 3:0.

З таким рахунком перша половина гри і закінчилась.

Другий тайм команди знову розпочали з голу “Кардинала” - дубль зробив Володимир Сондак – 4:0, а ще за кілька хвилин рахунок до зовсім непристойних 5:0 довів Максим Новосад. Асистував Максиму Михайло Волянюк.

Розгромна перевага заспокоїла “Кардинала”, і гості зуміли таки знайти шпарину в захисті рівнян. Помилкою при передачі “Кардинала” скористався Денис Довгополов й не залишив шансів Іванові Гурку – 5:1.

Проте “Кардинал” досить швидко відновив відрив – пенальті вміло реалізував Віталій Кашуба – 6:1.

В наступних двох атаках суперники знову обмінялися влучними ударами – на 36-й хвилині сумчаним Євген Петраков робить рахунок 6:2, але уже за хвилину м’яч відігрує Віталій Танський – 7:2.

Зарано повіривши у розгромну перемогу “Кардинал” на останніх хвилинах припускається кількох помилок, наслідком яких стають два пропущені м’ячі від Максима Ганжі та Андрія Бурдюга – 7:4, й розгромна перевага “Кардинала” “розтанула”.

Але більшого гостям “Кардинал” зробити не дозволив. Фінальну крапку у грі точним ударом поставив Михайло Волянюк – 8:4, перемога МФК “Кардинал-Рівне”.