Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №702 від 16.04.2015p.
23429

Рівненські футзалісти залишили суперника без шансів

Міні-футбольний клуб “Кардинал-Рівне” здобув упевнену перемогу в завершальному матчі першого етапу чемпіонату України з футзалу. На власному майданчику рівняни не залишили жодного шансу суперникам з Покровського – команді “Титан-Зоря”.

Ще в першому таймі Михайло Волянюк забив чотири голи – і цей футбольний “покер” багато у чому вирішив долю поєдинку. А в другій половині матчу свою справу зробили Сергій Піддубний та Євген Ланко, забивши ще по м’ячу.

Натомість на останній хвилині “титанець” Микола Чорний забив гол престижу. Отож, 6:1 – і ця перемога вивела рівнян на четверте місце в турнірній таблиці. Таким чином, у першому раунді плей-офф, в іграх до двох перемог, МФК “Кардинал-Рівне” зустрінеться з львівською “Енергією”. Перше протистояння відбудеться 9 квітня у Львові, а потім 18 і, якщо потрібно буде, 19 квітня команди зіграють у Рівному.

В інших матчах першого раунду плей-офф зіграють: “Лукас” (Кременчук) – “Локомотив” (Харків); “Титан-Зоря” – “Спортлідер+” (Хмельницький); “Ураган” (Івано-Франківськ) – ЛТК (Луганськ).