Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №261 від 12.10.2006p.
23429

#Волейбол

»Регіна»: старт удався!

Вдало розпочала новий волейбольний сезон бронзова призерка минулого чемпіонату України - рівненська “Регіна Арт”. У рамках першого туру наші волейболістки на власному майданчику перемогли гостей із Вінниці - “Медуніверситет Олімп” - 3:0 та 3:1.

Вже у дебюті першого поєдинку (нагадаємо, що кожен тур складається із двох зустрічей - суботньої та недільної) “Реґіна” почала доводити свою перевагу над суперницями.

Щоправда, “Медуніверситет” - явно не клуб рівня сьогоднішньої “Регіни Арт”. Наші волейболістки без проблем змогли довести партію до закономірної перемоги - 25:19.

Початок же другого тайму став неприємною несподіванкою для рівненських шанувальників волейболу. Вже вінничанки подача за подачею збільшували перевагу у рахунку над господинями майданчика, а “Реґіна” була змушена відігруватися.

Зрештою, “Реґіна” виграла і другу партію, навіть переконливіше - 25:15 і 2:0 - за підсумками двох таймів матчу.

Простою формальністю стала і третя партія гри. Підсумковий рахунок останньої третини гри - 25:17, а результат першої зустрічі суперників - впевнена перемога “Регіни Арт” - 3:0.

Наступного ігрового дня, у неділю, волейболісткам рівненського клубу грати було трохи важче. Але “Реґіна” “на зубах” змогла вирвати перемогу. Спочатку рівнянки двічі виграли з однаковим рахунком - 25:23, а в останній партії - 25:18 на нашу користь.

Отож, перший тур нового чемпіонату став досить вдалим для “Регіни Арт”, його підсумок - дві впевнені перемоги - 3:0 та 3:1.

Серед гравців рівненського клубу слід виділити Ірину Ледовську, Катерину Засименко, Світлану Чуріну, Любов Альошко, досвідчену Оксану Підгурську (на фото), які чимало зробили задля перемоги своєї команди.