23429

#Баскетбол

"Пульсар" припинив боротьбу за кубок

БК-93 "Пульсар" - БК "Дніпро" - 64:92

“Пульсар”: Ковалевський (7 очок, 29 хвилин), Дубнюк (8, 28), Козлов (10, 33), Сокур (15, 26), Скиданов (10, 23), Шемосюк (2, 17), Шелуха (6, 18), Алексейчик (6, 27).

Тренер: Сергій Шемосюк.

“Дніпро”: Корнієнко (16 очок, 25 хвилин), Шевченко (3, 19), Матюкевич (15, 20), Панченко (6, 19), Завацкас (8, 13), Агапов (3, 21), Іванов (10, 18), Марков (6, 22), Кобзистий (16, 22), Зозуля (4, 3), Козоріз (5, 18).

Тренер: Георгій Ступенчук.

На стадії 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу “Пульсар” мірявся силами із середняком Суперліги - дніпропетровським “Дніпром”.

Відверто кажучи, особливими надіями на позитивний результат двобою рівняни майже не тішилися, навіть погодилися обидві гри цього раунду турніру провести на виїзді, у Дніпропетровську.

Перший матч “помаранчеві”, які виступали номінальними господарями, програли майже без боротьби. Баскетболісти “Дніпра” без особливих труднощів проходили захист рівненського клубу, і вже у першій половині зустрічі забезпечили собі солідний відрив у рахунку. Підсумок другої чверті - 44:33 - не на нашу користь.

“Пульсарівці” були сильнішими у третьому періоді, трохи скоротивши відставання, проте, вже традиційно, провалили завершальний відрізок гри. Як підсумок - розгромна поразка - 64:92.

Наступного дня, 8 лютого, відбувся матч-відповідь за участю тих же команд.

Цього разу гравці “Пульсару” зіграли набагато краще. Чи то дніпропетровці занадто розслабилися, чи то рівняни почувалися вільніше через відсутність відповідальності за результат. “Дніпро” без проблем лідирував після першої половини гри - 45:29. Проте, слід віддати належне “пульсарівцям”, які за дві хвилини до фінального свистка зрівняли рахунок - 86:86. Хоча переможець гри визначився лише на останніх секундах зустрічі, кращими знову виявилися підопічні Георгія Ступенчука. До перемоги “помаранчевим” не вистачило якогось одного влучного кидка. Результат повторної зустрічі - 94:92 - на користь дніпропетровців.

Георгій Ступенчук, наставник БК “Дніпро”: “Важко було налаштуватися на другу гру, адже підопічні знали, що “Пульсар” - не надто грізний суперник. Проте все ж досягли необхідного результату. Свою роль зіграли “домашні заготовки” “Дніпра” на матч”.