![]() |
№992 від 30.11.2020p. |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Лижний спорт приносить багато задоволення, користі організму людини. Регулярні заняття гірськолижним спортом зміцнюють тіло, оскільки при тренуваннях задіяні всі м'язи. Через відсутність протипоказань лижним спортом можна займатися дітям, літнім людям. Термобілизна для лижників — одяг для комфортного катання. Правильний вибір термобілизни для лижного спорту сприяє комфорту при тренуваннях.
Призначення термобілизни для гірських лиж — збереження комфортної температури, відведення зайвої рідини. Тому звичайний одяг не годиться для активних видів спорту. Спортсмени, які використовують бігові лижі, повинні подбати про свій одяг. Всі види одягу діляться на: чоловіче, дитяче і жіноче Термобілизна. Особливість термобілизни-повітряний прошарок, що зберігає тепло і відводить вологу. Такий елемент носять при заняттях активними видами спорту.
Термобілизна для лижників купити можна по ссылке https://extremstyle.ua/ складається з двох або трьох шарів. Верхній шар відводить вологу від тіла, нижній — зберігає температуру тіла. Спортсмени вибирають білизну, виготовлену з трьох шарів. Дві звичайні прошарки складаються з синтетики, але доповнюються натуральними гіпоалергенними волокнами. Прошарок, що зберігає тепло, шиється з штучних тканин.
Верхній шар може виготовлятися з вовни, бавовни, інших натуральних матеріалів. Синтетику використовують для виробництва зовнішнього прошарку, тому що тканина швидше сохне.
Вітрозахист-важливий показник. Якщо волокна тканин захищають від вітру, то під час лижної гонки людина буде відчувати себе комфортно. Підштаники, захищають кінцівки спортсмена від замерзання при спуску на великій швидкості. Думка про те, що термобілизна виготовляють з натуральних тканин помилкове. Виробники комбінують натуральні, штучні волокна, щоб предмет одягу гірськолижника виконував всі функції.
Білизна для гірськолижного спорту не повинно сковувати рухи. Всі моделі в залежності від товщини діляться на тонке, середньої щільності і щільну білизну. Тонка річ використовується, як натільний шар одягу. Середні, щільні вироби використовують в якості другого шару одягу. В умовах теплої погоди використовується тонка білизна. При настанні холодів, лижники вибирають середню товщину. Речі підходять для катання на лижах при невеликій мінусовій температурі. Товсті речі використовують в екстремальних умовах, при низьких температурах і експедиціях. На відміну від перших двох варіантів, такий предмет одягу не повинен щільно облягати тіло спортсмена, оскільки відведення вологи не його головне призначення.
Влагоотводящее білизна шиють зі штучних матеріалів. Властивості синтетичних волокон дозволяють одязі швидко висихати, не допускаючи намокання тіла. Такий виріб зберігає температуру тіла.
особливість-високий рівень паропроникності. Тиск у волокнах тканини підвищується і піт, що утворюється на тілі людини випаровується через повітропроникні частинки одягу.
Шерсть-один з популярних матеріалів, використовуваних для виготовлення внутрішнього прошарку. Вовняні речі захищають від замерзання в холодну погоду, і дозволяють надовго залишатися шкірі сухою. Перевага-відсутність неприємного запаху при тривалому носінні. Особливо це має значення при тривалих подорожах, коли виключена регулярне прання. Чим менше товщина волокон, тим комфортніше річ. Цей показник важливий для лижниць, які приділяють велику увагу м'якості тканини.
Змішані тканини-гібрид натуральних волокон і синтетики. Вони добре стираються, не втрачають своїх якостей. Тканина зігріває тіло і забезпечує циркуляцію повітря.
Для зимових видів спорту вибирають гібридні тканини. Річ повинна відводити вологу від тіла спортсмена, зберігати тепло. Тому теплоізоляційні властивості матеріалу дуже важливі, особливо для дитини. Активна пробіжка сприяє утворенню зайвої вологи, тому при підкоренні схилів, гонщикам радять вибирати склад, що включає синтетичні волокна.
При тривалому перебуванні на вулиці, краще вибирати речі з вовни і флісу. Натуральні тканини збережуть температуру тіла.
Перуть одяг вручну або з використанням пральної машини при делікатному пранні. Температура води не повинна перевищувати сорока градусів. Звертають увагу на ярлики, розташовані на внутрішній частині одягу. При пранні в пральній машині не використовують віджимання. Фахівці не радять сушити одяг на батареях, обігрівачах і полотенцесушителях. Використання пральних порошків з додаванням хлору заборонено. При правильному догляді ваша Термобілизна збереже свій зовнішній вигляд і не втратить важливих якостей, що дозволяють комфортно перебувати на вулиці при низькій температурі.
30.11.2020 |
Рівне-Ракурс №992 від 30.11.2020p. На головну сторінку |