23429

#Баскетбол

На поразку не заслуговували

БК-93 “Пульсар” – “Львівська Політехніка” – 68:70 (12:24, 17:5, 19:14, 20:27).

Рівненський “Пульсар” у першому турі серії плей-офф (за 9–13 місця) поступився на власному майданчику “Львівській Політехніці”.

Рівняни мали реальні шанси помститися львів’янам за недавню поразку у регулярній першості, проте далася взнаки задавнена “хвороба” нашої команди. На останніх секундах поєдинку “помаранчеві” пропустили результативну атаку гостей, на яку влучно відповісти так і не змогли.

“Пульсар” “віддав” суперникам першу чверть, програвши її у дванадцять очок.

Проте та окрилена гра, яку рівненські баскетболісти показали у другій десятихвилинці, змусила вболівальників повірити в успіх. “Політехніки” були буквально розчавлені, поповнивши очковий багаж усього п’ятьма пунктами.

На велику перерву команди пішли за рівного, незвично малого рахунку – 29:29.

Позиційний, силовий баскетбол із великим відсотком технічних огріхів з боку обох команд продовжився і у третій чверті. Здавалося, рівняни от-от дотиснуть гостей, і ті здадуться на милість сильніших. Бо ж господарі (віддамо їм належне, справді непогано відіграли) дійсно виглядали краще, і навіть вийшли вперед перед заключною чвертю – 48:43.

Але знову не пощастило. У гостей вистачило сил на фінішний спурт. Львів’яни не лише наздогнали господарів майданчика, а й вийшли вперед.

Після цього лідер матчу змінювався ще кілька разів. Зрештою, більш психологічно витривалими виявилися “біло-зелені”, а “Пульсару” вже вкотре у цьому сезоні не вистачило останнього влучного кидка.