Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1020 від 17.06.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс культури і освіти

У Гончаренко центр Рівне презентували літню програму заходів

У Гончаренко центр Рівне презентували літню програму заходів

14 червня в освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Рівне. education and culture відбулася презентація літньої освітньо-культурної програми 2021.

У програмі передбачені кінопокази, розвиваючі заняття, майстер-класи, різноманітні ігри.

Зокрема, як розповідає директорка центру Марія Мельницька, в рамках всеукраїнського мандрівного фестивалю сучасного українського кіно, протягом двох вечорів усі охочі зможуть долучитися до кіноперегляду цікавих українських фільмів під відкритим небом. На фестивалі будуть показані дві стрічки, а саме: «Додому», режисер Нарім Алієв та «Мої думки тихі», режисер Антоніо Лукіч.

Також, спільно з Рівненським Кіноклубом медіа просвіти з прав людини Docudays UA відбудуться кінопокази документальних фільмів, які мають на меті сприяти дотриманню та захисту прав людини й основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, підтримувати розвиток документального кіно.

Крім кінопоказів, у літній програмі передбачені різноманітні розвиваючі заняття для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку, творчі та кулінарні майстер-класи для підлітків, а також підлітковий клуб із настільних ігор. А ще, усі бажаючі матимуть можливість взяти участь у розвиваючих іграх, таких як гра-тренінг Світ громад (розвиває, згуртовує людей і вчить відповідальності) або ж гра Антикорупційна мафія для молоді (інтелектуально-психологічна командна гра, що з перших хвилин занурює у перипетії реального життя).

Крім того, кожен може запропонувати і свою культурну програму.

«Якщо серед презентованих програм немає такої, яка потрібна саме вам, ви завжди можете запропонувати провести необхідний для вас навчальний курс чи культурну програму. Адже Гончаренко центри ставлять на меті бути корисними саме громаді міста», – зазначає Марія Мельницька.

Також, під час презентації літньої програми усі учасники мали змогу отримати практичні знання від тренерки з ейдетики та ліберики Марії Вискорко, котра поділилася лайфхаками, як розвивати пам’ять, креативність та ефективно використовувати обидві півкулі мозку, та від фахівця з SMM та відеоменеджерки Станіслави Лівандовської, яка навчила присутніх гостей, як легко та швидко монтувати відео.

А ще в освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Рівне. education and culture на постійній основі діють безкоштовні курси англійської мови для дорослих, підлітків та дітей, польської мови для дорослих, фінансової грамотності для дорослих, інформаційної безпеки для дітей та профорієнтації для підлітків.

Долучатися до подій Гончаренко центру, які є завжди безкоштовними, можуть всі охочі.

До того ж, приміщення простору (сучасне та обладнане) може використовуватися як коворкінг: місце, де можна попрацювати, перепочити чи просто випити кави. Двері Гончаренко центру відкриті, тут завжди раді гостям!

Нагадаємо, Гончаренко центри education and culture створені задля надання сучасної, якісної та доступної освіти кожному жителю України. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Ці освітні простори для всіх, хто прагне розвитку, хоче побудувати кар’єру, та для тих, кому небайдужа історія та культура.

Олеся Оленіч

17.06.2021Рівне-Ракурс №10 від 17.06.2021p. 
На головну сторінку