Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1034 від 23.09.2021p.
23429

#Ракурс спорту

Жіноча команда БК “Рівне” обмінялася перемогами з “Інтерхімом”

Жіноча команда Баскетбольного клубу “Рівне” провела в Одесі два передсезонні спаринги з майбутнім суперником у Суперлізі місцевим “Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака”.

Першу гру рівнянки розпочали дуже впевнено здобувши перемоги у стартових двох чвертях 18:15 та 16:9 і на велику перерву пішли з перевагою 34:24. У другій половині гри домінували господарки. Ще в третій десятихвилинці вони здобули локальну перемогу 25:10 і закріпили свою перевагу в заключній чверті 17:10. В підсумку результат матчу 66:54 на користь господарок. Анастасія Кучерьонок в цій грі набрала 15 очок, Тетяна Гаврильчик та Вікторія Шматова по 10 пунктів.

У повторному матчі рівнянки стартували ще більш потужно і результативно. Повна перевага в стартових трьох чвертях 20:16, 21:10 та 28:23 та 69:49 перед заключною десятихвилинкою. Щоправда, інтриги в матчі не вдалося уникнути. Одеситки четверту чверть виграли 24:6, але перемога залишилась за БК “Рівне” 75:73. В цьому матчі Владислава Кіба набрала 11 очок та зробила 8 підбирань, у Анастасії Кучерьонок 13 очок, у Вікторії Шматової – 16.

Підсумувати результати виїзду до Одеси та розповісти про перебіг ігор головний тренер жіночої команди БК “Рівне” Валерій Жартун має у понеділок під час передсезонної онлайн пресконференції керівництва клубу.

Нагадаємо, що вже найближчого вікенду жіноча команда БК “Рівне” двома домашніми іграми проти київського “Динамо-НПУ” розпочинає сезон у Суперлізі. У суботу 25 вересня матч розпочнеться о 18:30, а в неділю 26 вересня команди вийдуть на майданчик о 14:00.