Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1041 від 12.11.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Чому не варто мати вдома грошове дерево і які прикмети з ним пов’язані

Чому не варто мати вдома грошове дерево і які прикмети з ним пов’язані

Багато людей неодноразово чули про філософію фен-шуй – стародавню китайську практику облаштування простору таким чином, щоб він був сумісним з природним середовищем і внутрішніми потребами людини. Це має забезпечити не лише душевний спокій і задоволення, але й захист від злих сил. Неоціненну роль у цьому відіграють рослини. Одна з них – товстянка, яка більш відома нам як «грошове дерево». Ознайомтеся з народними прикметами і характеристиками квітки, і дізнайтеся причини, через які не можна тримати грошове дерево вдома.

Що являє собою грошове дерево

Крассула (товстянка) – сукулент з густою рослинністю. Він схожий на дерево бонсай, і його часто обирають новачки для цього типу вирощування. За ним легко доглядати і він довговічний, витримує навіть недбалий догляд.

Залежно від виду, квітка зустрічається у багатьох частинах земної кулі. Найпопулярнішим і найменш складним для утримання видом є crassula ovata – крассула яйцеподібна, яка походить з південної частини Африки.

Це багаторічник, який у горщику може досягати висоти до 1 метра. Однак розчарувати деяких любителів домашнього садівництва може те, що росте грошове дерево досить повільно – за рік його пагони виростають лише на кілька сантиметрів. Але завдяки кільком методам догляду, тенденцію до такого зростання можна підтримувати на постійному рівні або навіть трохи підвищувати.

Що символізує квітка

Крассула володіє м’ясистим, яскраво-зеленим листям, що має яйцеподібну форму. Багатьом людям воно нагадує монети, звідси і народна назва рослини – грошове дерево.

Крассула символізує щастя й успіх у багатьох культурах. З цієї причини її часто дарують на весілля, новосілля або бізнесменам-початківцям. Цей вид символізує початок нового життєвого шляху, чогось великого, але ще невідомого.

Фен-шуй, у якому цій рослині відведене особливе місце, вказує, що розташовувати її слід у південно-східному кутку будинку. Вважається, що кожен листочок на рослині означає неминучий приплив додаткових грошей.

Чи можна вдома тримати грошове дерево: народні прикмети

Багатьох людей цікавить, чому вдома не можна тримати «грошове дерево». Основна причина ховається у народних забобонах:

Грошове дерево, крім поливу, полюбляє спілкування. Народні прикмети свідчать, що якщо з товстянкою розмовляти по середах, розповідати їй свої бажання, повідомляти про доходи і витрати, вона зможе допомогти реалізувати мрію і вбереже від незапланованих фінансових витрат.

Опадає листя з квітки – поганий знак. Це означає що у будинку утворилася негативна енергія, і на господаря чекають великі фінансові витрати. У цьому випадку рекомендується замінити місце розташування рослини у будинку.

Але на залученні грошей властивості цієї квітки не закінчуються. Вона також може відновити позитивну енергію у будинку і забезпечити щастя власнику.

Культуру необхідно регулярно пересаджувати у горщик більшого розміру, щоб вона не в’янула. У разі, якщо цього не зробити вчасно, разом з квіткою зів’януть ваші гроші.

Щоб «дерево щастя» швидко і добре прижилося, паросток потрібно посадити у червоний горщик. Він повинен бути дуже привабливим і дорогим.

Щоб квітка зростала пишною і була заряджена грошовою енергією, під час її посадки на дно горщика потрібно покласти три монети різного номіналу.

Рослина не має бути придбана у магазині, якщо ви хочете, щоб вона дійсно приносила вам грошовий прибуток. Пагін квітки потрібно купити за символічну плату у людини з гарним фінансовим становищем, і виростити «грошове дерево» самотужки.

Згідно з фен-шуй, щоб у будинку була гармонія, а у мешканців гарний настрій і здоров’я, необхідно мати рослину з жіночою («інь») і чоловічою енергією («янь»).

Важливо! Жіноча рослина має округлі квітки і листя, гіллясті пагони. Квітка чоловічої статі має шипи, загострене листя і квітки.

Головна причина, чому вдома не можна тримати грошове дерево

Об’єктивною причиною, чому не можна тримати вдома грошове дерево, є вміст мишака у листі рослини. Вживання у їжу даної культури може призвести до отруєння, викликати діарею і сильну алергічну реакцію. У окремих випадках це може стати причиною уповільнення серцебиття і втрати свідомості.

Незважаючи на те, що вміст отрути у листі крассули невеликий, вона становить загрозу для маленьких дітей і тварин. Щоб уникнути неприємностей, від рослини слід позбутися або переставити її у важкодоступне місце.

12.11.2021

Рівне-Ракурс №10 від 12.11.2021p. 
На головну сторінку