Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1052 від 27.01.2022p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс здоров'я

У Рівному запрацював симуляційний центр клінічних навичок

У Рівному запрацював симуляційний центр клінічних навичок

20 cічня радник міського голови Рівного Тетяна Воронцова брала участь у відкритті симуляційного центру клінічних навичок, який відкрився на базі Рівненської медичної академії.

Цей проєкт реалізовано за сприяння україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», який реалізовується Швейцарським інститутом тропічної медицини і громадського здоров’я й фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва. Центр, перш за все, орієнтований на те, щоб готувати медичних фахівців, які навчаються у медичній академії, оволодінням практичними навичками, а також може бути використаний і іншими медиками для підвищення своєї кваліфікації. В новому закладі – 2 симуляційні кімнати, 7 кабінетів для практичного навчання. Є обладнання для лікарської, акушерської та гінекологічної допомоги, а також для розширеної реанімації та проведення різних медичних маніпуляцій (інтубація, ін’єкції, катетеризація, догляд за лежачим пацієнтом).

–Разом з керівниками міських лікувальних закладів ПМСД «Ювілейний», міської лікарні №2 ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням, який має симуляційний центр, можливостями проведення навчань для медиків, а також не могла пройти осторонь щоб особисто не взяти участь в симуляції відпрацювання домедичної допомоги проведення серцево-легеневої реанімації з допомогою автоматичного зовнішнього дефібрилятора, – говорить радник міського голови Тетяна Воронцова. Тема навчання домедичної допомоги і розвиток системи навчання для мене особисто і для всього міста Рівне є пріоритетною задачею вже багато років. У місті реалізовано чимало проєктів та навчань з надання домедичної допомоги. А саме: гуртки «Умій врятувати життя», «Міфи домедичної допомоги», забезпечення кожної школи Рівного манекенами для СЛР та проєкт «Kids save lives» – діти рятують життя.

27.01.2022Рівне-Ракурс №10 від 27.01.2022p. 
На головну сторінку