Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №308 від 06.09.2007p.
23429

#Футбол

Вдома - перемоги, в гостях - лише поразки...

Рівненський “Верес” поразкою продовжив серію виїзних виступів у чемпіонаті. У рамках шостого туру підопічні Івана Кованди програли у Вінниці тамтешній Ниві-Світанок - 1:2.

“Нива-Світанок” - “Верес” - 2:1 (2:0)

Судді: М. Митровський, А. Коваленко, В. Александренко, Д. Шаличев.

Голи: Красій (6), Шелест (8) - Никончук (77).

Попередження: Поліщук (47), Трапля (53) - Лавренюк (28), Любар (45), Колаковський (70).

Не пощастило “Вересу”. Команда досить непогано виглядає у домашніх матчах, хоч і з пенальті, але забиває. Разом із тим, футболісти Івана Кованди продовжують “хворіти” невдалими програшними іграми на чужому полі.

Два тижні тому у Броварах долю поєдинку проти “Нафкому” вирішили два голи, які рівняни пропустили упродовж трьох хвилин наприкінці першого тайму. Історія має звичку повторюватися...

Нулі на табло вінницького стадіону протрималися лише шість хвилин. Саме тоді рівненського голкіпера засмутив Олег Красій.

“Вересівці” не встигли навіть зрозуміти, що сталося, як черговою помилкою їхньої оборони скористався Іван Шелест - 2:0.

Провальний початок перекреслив усі старання наших футболістів.

Лише під завісу гри, коли оборона господарів поля втомилася, “Вересу” вдалося забити. На сімдесят сьомій хвилині старання партнерів у гол втілив Никончук. Це вже другий м’яч Володимира у сезоні.

На більше рівнян не вистачило.

Втім, поразка не надто позначилася на турнірному становищі команди. Після шести турів “Верес” посідає одинадцяту позицію.

Наступну гру рівняни зіграють вдома сьомого вересня проти хмельницького “Поділля”.

Результати інших матчів туру: “Нива” - “Карпати-2” - 2:1, “Єдність” - “Енергія” - 2:2, “Княжа” - “Рось” - 3:0, “Арсенал” - “Нафтовик” - 3:1, ФК “Коростень” - “Буковина” - 0:1, “Оболонь-2” - “Нафком” - 2:1.