23429

#Футбол

Апетит приходить з їжею

“Верес” - “Карпати-2” - 1:0 (0:0)

“Верес” переміг у другій поспіль грі, і знову - 1:0. Цього разу рівняни виявилися сильнішими за дублерів львівських “Карпат”. Завдяки набраним трьом очкам господарі піднялися на восьму сходинку турнірної таблиці.

Судді: І.Гарлач (Ужгород), Є.Петраков (Київ), Л.Харко (Луцьк).

Рівне: Козіброда - Коломієць, Котюк, Герус, Гаркуша (Назаренко), Шевчук, Федорчук, Володимир Ткачук, Лавренюк, Любар (Дмитро Ткачук), Никончук.

Граючий тренер: Віталій Шевчук.

Львів: Когут - Химич, Кузик, Куцяба, Василів, Тістик (Міхеєв), Гордійчук, Габовда (Гудима), Яворський, Чоба (Задорожний, Должанський), Фурта.

Тренер: Вадим Білоцерківський.

Гол: Любар (73).

Попередження: Лавренюк (27), Володимир Ткачук (48), Любар (74), Дмитро Ткачук (90) - Чоба (32), Куцяба (72).

Схоже, цього сезону рівняни добряче відчули солодкий смак перемоги, адже у кожній грі наші футболісти знову і знову прагнуть здобути чергові три очки.

От і матч проти “Карпат-2” господарі розпочали краще. Чудові нагоди забити втратили по черзі - Володимир Ткачук та Олександр Любар - їх підвела неточність.

Гості намагалися нав’язати “вересівцям” позиційну боротьбу. За весь перший тайм львів’яни так і не змогли створити біля воріт Козіброди нічого путнього.

Веселіше футболісти обох команд заграли у другій половині матчу. Шанс відкрити рахунок втратили вже гості, коли Яворський виконав навіс зі штрафного, а Павло Гордійчук головою пробив вище воріт.

Зустріч повільно котилася до безбарвної нічиєї, яку на сімдесят третій хвилині порушив точний удар Любара. Володимир Ткачук непогано пробив зі штрафного, Когут м’яча відбив, але прямо перед собою. “Кулястого” підхопив Котюк і відпасував на вільного Любара. Олександру не лишалося нічого іншого, як пробити у відкритий кут воріт - 1:0.

Після пропущеного голу гості, як і раніше, серйозно воротам Козіброди не загрожували, змирившись із поразкою.

Наступну гру “Верес” проведе 26 жовтня у Южноукраїнську проти “Енергії”.