Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №325 від 03.01.2008p.
23429

#Футзал

Репетиції матчу з “Будівелом”

МФК “Рівне” після першого кола чемпіонату України з міні-футболу очолює турнірну таблицю.

Чудові результати команда Юрія Баховського демонструє і в розіграші Кубку України.

Проте навіть напередодні новорічних свят футболісти МФК не відпочивають. До старту другого кола першості та матчу-відповіді Кубка України проти “Будівела” команда готувалася, беручи участь у фінальній частині чемпіонату області з футзалу.

Шість команд були розділені на дві підгрупи. Першу легко виграв МФК “Рівне”, який виявився сильнішим від команди Радивилова - 6:0 та Костополя - 6:2. Костопіль, у свою чергу, переміг Радивилів і здобув право поборотися за бронзові медалі.

У другій підгрупі першу позицію посіла команда Рівненського району, яка переграла суперників із Кузнецовська - 2:0 та Березного - 4:1. Гра Кузнецовськ - Березне завершилася внічию - 1:1.

У матчі за бронзу мірялися силами команди Кузнецовська та Костополя. Основний час закінчився унічию - 1:1, а по пенальті перемогли “атомники” - 3:1.

Фінал не вийшов таким же напруженим, як гра за третє місце. У вирішальному поєдинку МФК “Рівне” легко переграв збірну Рівненського району - 4:0.

Тренер чемпіонів Юрій Баховський подякував підопічним за гру і пообіцяв уболівальникам, що і надалі команда не скидатиме обертів.

Календар матчів МФК “Рівне”

у весняній частині сезону:

1/8 фіналу Кубку України. Матч-відповідь (9 січня 2008 року)

МФК “Рівне” - “Будівел” (Дніпропетровськ)