Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №361 від 11.09.2008p.
23429

#Футбол

Несподіванки не сталося

Вдруге у сезоні зіграв унічию “Верес”. Причому вперше у грі за участю нашої команди так і не було забито жодного м’яча.

“Верес” (Рівне) – “Рось” (Біла Церква) – 0:0.

Судді: І. Гарлач, І. Кувік, І. Сирота.

Рівне: Козіброда – Гергелюк, Жук, Белобровський, Котюк (Морозенко, 82), Кінах, Тивончук, Ткачук (Сергійчук, 70), Українець (Федорчук, 75), Любар (Майдан, 56), Козлюк.

Тренер: Микола Філін.

Біла Церква: Кудла – Клешня, Блавацький, Зайцев, Андрощук, Соловйов, Шепковський (Дорогань, 60), Юрченко (Ніколаєв, 79), Тітомир, Катомкін (Олійник, 51), Башняк.

Тренер: Ігор Хіміч.

Після невдалого матчу у Миколаєві футболісти “Вереса” були сповнені мотивацією нарешті перемогти після тривалої перерви. Проте самого бажання знову виявилося замало.

Вже в дебюті гри міг вивести свою команду вперед Володимир Ткачук, проте з його небезпечним ударом впорався воротар гостей.

Наприкінці тайму чудовий момент втратив вже Козлюк. Юрій, опинившись віч-на-віч із Кудлою, перекинув кіпера, проте хтось із оборонців “Росі” вибив м’яча з лінії воріт.

Вже у другій половині гри непогані шанси відзначитися втратили Українець та Любар. Але оборона клубу з Білої Церкви грала бездоганно. Очевидно, що гості приїхали до Рівного за результатом – 0:0, якого вони у підсумку і досягли.

Наступний матч “Верес” проведе 12 вересня у Броварах проти “Нафкома”.