#Коротко

Добра традиція

Сьома щорічна спартакіада серед працівників культури області “Дні здоров’я та спорту” пройшла у спортивно-оздоровчому комплексі “Олімпієць”, на хрінницькому водосховищі Демидівського району.

Захід відбувся за сприяння обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” та обласної організації профспілок працівників культури.

У якості судді на змагання було запрошено заслуженого тренера України, суддю національної категорії з важкої атлетики, Тадея Маяковського.

П’ятнадцять команд-учасниць спартакіади змагалися у арм-спорті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі, перетягуванні линви, шашках.

Переможці та призери змагань отримали цінні призи від обласного центру “Спорт для всіх”.

В Україні перемагати легше

Після невдалого виступу на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що відбувався у Римі, Анна Хлістунова зуміла взяти своєрідний реванш вже на Батьківщині.

Рівнянка стала переможницею відкритого літнього чемпіонату України з плавання на дистанції 50м брасом (результат Анни- 32,69 сек.), а на дистанції 200м комплексом посіла друге місце.

Інша рівнянка Катерина Дікіджі перемогла на дистанції 200м вільним стилем та двічі показала п’ятий результат у стометрівці на спині і на 50 м - батерфляєм.