Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №415 від 24.09.2009p.
23429

#Регбі

Успішний старт

Регбійний клуб “Рівне” з перемоги розпочав чемпіонат України серед команд першої ліги.

У першому турі змагань рівняни на власному полі переграли столичний “Авіатор” з рахунком - 27:24.

Після поразки у першому таймі - 10:19, господарі поля зуміли віднайти у собі сили і вирівняти гру після перерви. А під завісу зустрічі регбісти рівненського клубу, реалізувавши декілька успішних атак, вирвали підсумкову перемогу.

РК “Рівне” відіграв матч у такому складі: Макаров, Радчик В.(Фісюренко, 70), Попель, Балаушко, Биков, Шепелюк, Полюхович, Радчик О., Драганчук, Рожков, Дерело, Гук, Ярчук (Чалюк, 41), Гайчук, Панасюк.

Володимир РАДЧИК, гравець РК “Рівне”: “Ми вже п’ять років не грали перед рівненською публікою, тому дуже хвилювалися, як перед грою, так і під час неї. Але, дякуючи шаленій підтримці наших уболівальників, вдалося зібратися й перемогти. Поки не вистачає зіграності, але ще є резерви покращення гри”.