Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №456 від 08.07.2010p.
23429

#У районі

“Факел” утримує першість

Оржівський клуб продовжує лідирувати у першій лізі чемпіонату Рівненського району з футболу.

У рамках десятого туру “Факел” переграв аутсайдера, “Седан” - 4:1.

Головний переслідувач оржівців, “Фортуна”, також здобула важливу перемогу. У Бармаках команда із Омеляни переграла “Старт” - 7:2.

У інших поєдинках “Будьмо” розгромив “Онікс” - 6:0, “Горинь” поступилася футбольному клубу “Забороль” - 2:3, “Рівес” обіграв “Дубаву” - 2:1.

За підсумком десяти турів “Факел” має двадцять сім пунктів, на другій позиції “Фортуна” - вісімнадцять очок (дев’ять зіграних поєдинків), третя позиція у “Заборолі” - шістнадцять очок.

У першості району з футболу лідирує команда “Спарта” (Колоденка). Минулих вихідних лідер на власному полі розправився із "Олександрією” - 5:0.

Друге місце у ФК “Клевань”, який у звітному турі розписав мирову із “Віннером”, третій у турнірній таблиці - “Альянс” із Білої Криниці.