З ініціативи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області проведено обласний конкурс «Сніговик FEST» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Згідно з правилами, брати участь в ньому могли учні 1-4 класів зі всіх загальноосвітніх навчальних закладів. Протягом зимового періоду вони мали збудувати якомога більше сніговиків висотою не нижче 1.5 метра. З-поміж усіх учасників, які брали участь у конкурсі, найбільше сніговиків збудували дітлахи Полянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради.
Про результати команди у сезоні 2016-2017, рівень продемонстрованої гри та перспективи розвитку клубу у найближчому майбутньому – розповів президент МФК «Кардинал-Рівне» Володимир ВАЛЯВКА.
Майже годину ігрового часу провівши у чисельній меншості, рівненський «Верес» вже у компенсований час таки зумів дотиснути «Інгулець» і здобути вкрай важливу перемогу.
Жителі краю активно долучилися до місячника «Спорт для всіх - спільна турбота». Згідно з реєстрами місцевих організаційних комітетів впорядкування та облаштування потребують 885 різноманітних спортивних об’єктів.
Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради здобула перше місце в обласному конкурсі «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в навчальних закладах Рівненської області. Учнів гімназії виявилося найбільше на світлинах, які вони зробили під час проведення спортивних змагань з використанням лиж.
Незважаючи на те, що останній півфіналіст Кубку Рівненської області визначиться лише цієї середи у матчі «Случ» - ФК «Малинськ», організатори турніру вже провели жеребкування передостаннього етапу змагань, а також визначили господаря головного поєдинку.
Оформивши дубль у ворота «Гірника-Спорт» із Горішніх Плавнів, Руслан Степанюк довів лік забитим м`ячам у чемпіонаті Першої ліги до 19 (20 - загалом у сезоні) - ставши найрезультативнішим бомбардиром «Вереса» в одному сезоні за часів Незалежності.
Гол та результативна передача. А у підсумку – путівка на чемпіонат Європи з футзалу, що відбудеться у Словенії у січні-лютому наступного року. З таким доробком завершив свій вояж до табору національної збірної гравець МФК «Кардинал-Рівне» Богдан Новак. Одразу після повернення із Києва до Рівного він поділився емоціями та очікуваннями від свого спортивного майбутнього.
Нещодавно завершився третій (фінальний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA», який проводиться під егідою Національного олімпійського комітету України. В Рівному, вже традиційно, щовесни в приміщенні ДЮСШ №4 збираються переможці другого етапу змагань, що проходить у районах та містах обласного значення.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється