Команда Народного Клубу “Верес” завершила перший навчально-тренувальний збір, що з 5 по 19 грудня пройшов у смт.Брюховичі біля Львова. На цьому зборі спортивний директор Юрій Панфілов та головний тренер Віктор Богатир переглянули півтора десятка новачків, в тому числі двох бразильців. Закріпила тренування команда двома контрольними матчами, в яких перемогла “Погонь” (Львів) – 2:1 та ФК “Львів” - 3:0. За підсумками першого збору “Верес” підписав трьох новачків, ще з кількома клуб знаходиться на стадії перемовин.
Солодощі від Святого Миколая та Народного Клубу “Верес” з нагоди свята отримали вихованці Клеванської школи-інтернату для слабозорих дітей. Подарунки - а саме морозиво, йогурти, та розвиваючі ігри - їм вручила віце-президент з маркетингу Народного Клубу “Верес” (Рівне) Анна Радько.
Народний клуб “Верес” в рамках двотижневого навчально-тренувального збору, що проходить на Львівщині, провів товариський матч. Поєдинок проходив на штучному полі стадіону “Рух” імені Богдана Маркевича, що у Винниках. Суперником рівнян був клуб львівської Прем’єр-ліги “Погонь” (Львів).
Чим ближче до дня Святого Миколая, тим веселішою стає дітвора. Настрій у дітлахів поліпшується не лише від передчуття швидкого сповнення заповітних бажань, отримання жаданих подарунків та очікування різних див, а вже від самої підготовки до свята. Особливо, якщо це відбувається у великій дружній сім’ї, - такій, якою готуються зустріти улюблене свято всіх дітей вихованці Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1.
З нагоди 25-річчя з дня заснування Національного олімпійського комітету України в НВК “Колегіум” м.Рівне відбулась “Олімпійська лінійка” за участю учнів та вчителів початкової школи, а також директора закладу – Куделі Петра Івановича та гостя – голови Відділення НОК України в Рівненській області Петренчука Миколи Васильовича.
Після тривалої перерви участь в обласному спортивно-масовому заході “Розминка від чемпіона” відновив Майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та світу Вадим Бурчак. 2 грудня 2015 року він завітав на урок фізкультури до школярів села Морозівка Корецького району.
Це черговий раз довели учні Тучинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату своєю активною участю у спортивно-масовому заході “Ти зможеш, якщо зміг я”.
Віктор Богатир став новим головним тренером НК “Верес”. Його футбольній громаді представило керівництво Народного Клубу. Крім того стало відоме ім’я спортивного директора – це Юрій Панфілов.
З 28 листопада по 1 грудня 2015 року в м. Харків проходив чемпіонат України з плавання серед юнаків,участь в якому взяли 589 хлопців та дівчат з 22 областей України та міста Києва. Команда Рівненської області посіла 5 загальнокомандне місце.
На урок фізкультури до учнів цієї школи завітали гравці та наставники регбійного клубу “Рівне” на чолі з головним тренером Павлом Рожковим. До складу цього потужного регбійного десанту входили, зокрема, дитячий тренер клубу Юрій Ковалюк, а також виходець з Рівного, який зараз продовжує свою спортивну кар’єру у Харкові, майстер спорту України Костянтин Гурильов. Гостей учням та педагогам представив директор комунального закладу “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської обласної ради, голова Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області Микола Петренчук.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється