02 – 03 травня в Здолбунові відбувся 2 етап відкритого Кубка Рівненської області з шахів 2015 року присвячений пам’яті Олександра Ковальчука за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка. В представницькому турнірі, що проходив за швейцарською системою в 9 турів, взяли участь 108 шахістів з Рівненської, Закарпатської, Запорізької, Вінницької, Волинської, Харківської, Житомирської, Київської, Львівської, Миколаївської, Тернопільської, Хмельницької областей та міста Київ.
У період з 5 по 8 травня в спортзалі Національного університету водного господарства та природокористування будуть проходити фінальні ігри Чемпіонату міста Рівного з волейболу серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2015 року серед колективів фізичної культури.
2-3 травня в с.Гремяче відбувся відкритий чемпіонат Острозького району з боксу. В змаганнях прийняли участь представники Нетішина, Славути, Рівного, Варварівки, Копиткова, Гремяче, Здолбунова.
Є галузі, над якими немовби завис злий дух. Хто б і що не робив, а нічого не виходить. Яскравим прикладом цієї тези є великий Рівненський футбол. Мало хто сьогодні пам’ятає ті далекі часи, коли на матчі за участю Рівненського “Вересу” не можливо було дістати квитки, а успіхи команди ось- ось мали піднести нашу команду на рівень із українськими футбольними грандами. З того часу минуло більше двох десятиріч, і вже давно ніхто “Верес” всерйоз не сприймає.
Юні олімпійці Рівненщини визначили найкращих під час III етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя” 2015 року, який проводиться під егідою Національного олімпійського комітету України з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху, залучення дітей та юнацтва до занять спортом та змістовного дозвілля.
Право виборювати звання найспортивнішого сімейного тріо області мали переможці першого етапу змагань, що проходив у районах та містах обласного значення. До них могли долучитися й усі інші охочі сім’ї.
У загальноосвітніх закладах Рівненщини продовжується спортивно-масовий захід “Розминка від чемпіона”. Його черговий тур пройшов у школах Демидівського району.
Футбольний клуб “ОДЕК” переміг в одинадцятому футбольному турнірі пам’яті професора Віктора Завадського. За кубок змагались оржівський “ОДЕК”, сарненський “Маяк”, боратинська “Ласка” і “Луцьксантехмонтаж”.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється