Сьогодні, 14-ого серпня, у Хмельницькому стартував шостий за ліком розіграш “Кубка Свободи”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, в якому гратиме і представник нашого міста – МФК “Кардинал-Рівне”.
На Олімпійській базі в Конча-Заспі (Київ) відбулися урочисті проводи юнацької олімпійської збірної України, до якої також увійшли спортсмени з Рівненської області. З 16 по 28 серпня українці змагатимуться на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні (Китай).
Головний тренер рівненської волейбольної команди “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” Валерій Пархоменко, незважаючи на висловлювання скептиків, такі підтвердив участь колективу в Суперлізі. Команда подала заявку на участь і сподівається, що до початку сезону фінансові справи вдасться владнати. Пообіцяли допомогу в ОДА, а ось міська влада, через проблеми з бюджетом, поки що утрималася від обіцянок, хоча і не відкидає такої можливості у разі зміни ситуації в кращу сторону.
З 6 по 10 серпня в Москві (Росія) на веслувальному каналі у Крилатському пройшов чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, де у складі збірної команди України вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності - майстер спорту України міжнародного класу Олександр Максимчук (тренер - Андрій Максимчук, Дубно) та майстер спорту України Вадим Ціпан (тренер - Юрій Набережний, Березне) вибороли срібні медалі у естафеті 4х200 м.
У Порто (Португалія) відбувся чемпіонат світу з пляжного волейболу серед юніорів до 19 років. У складі збірної команди України виступав вихованець Рівненської ОСДЮШОР Ілля Ковальов (тренери - Тимчак П.О., Тимчак С.О.) та Плотницький Олег (Харків)), який здобув срібну медаль змагань.
Відбувся третій тур баскетбольної FCA Stretball League, який пройшов на Хмельниччині у місті Нетішин. Неймовірна спека, відкритий майданчик та слизьке покриття не завадило 12 командам стрітбольної ліги показати хорошу гру та заробити бали до залікової таблиці.
У Здолбунові відбувся всеукраїнський турнір зі швидких (по 10 хв на партію кожному із суперників) шахів “Здолбунів-2014”, який пройшов за швейцарською системою в 13 турів з обрахунком рейтингу FIDE. Змагалися представники Рівненської, Київської, Волинської, Львівської, Хмельницької, Вінницької областей та міста Київ, всього 70 учасників. З результатом 11,5 очка з 13 можливих переможцем став представник Хмельницького – Вадим Разін, 2 місце з 11 очками - у Семена Гребенюка (Київ), 3 місце з 10 очками - у Артема Омелі, також представника столиці.
У новому сезоні Екстра-ліги, який, за попередніми даними, стартує 6 вересня, у МФК “Кардинал-Рівне” буде дев’ять суперників. Вступний внесок команди повинні оплатити до 20-го серпня, а до 26-го серпня - подати заявковий лист.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється