Минулої неділі в селі Симонів Гощанського району відбувся Всеукраїнський футбольний турнір, який ось уже четвертий рік організовує компанія “АМАКО”. Як відзначив на урочистому відкритті свята керівник “АМАКО” Віталій Скоцик - уродженець Симонова, зважаючи на складну ситуацію в Україні, повноцінні воєнні дії на сході країни, на відміну від попередніх років, цього разу було прийнято рішення відмовитися від концертної програми, обмежившись лише самими спортивними змаганнями. Останні, окрім футболу, були представлені волейболом, перетягуванням каната, гирьовим спортом тощо.
Поки що невідомо коли та в якому форматі розпочнеться новий сезон. Так само, як і те, чи гратиме “Регіна” знову серед еліти українського волейболу. Та незважаючи ні на що, рівненські дівчата активно тренуються – у тренажерному залі МЕГУ та на стадіоні “Авангард”.
Учасник олімпійських ігор в Афінах та Лондоні рівненський легкоатлет Вадим Слободенюк в Кіровограді в бігу на 3000 метрів з перешкодами показав найкращий результат - 8:29.82 та заслужено здобув золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики. Зараз Вадим готується до чемпіонату Європи в Цюриху, на який відправиться за два тижні.
На молодіжному чемпіонаті Європи в італійському місті Ассізі срібну та бронзову нагороди завоювали рівненські боксерки Анастасія Станкевич та Анна Білоус.
Тривають змагання у рівненській стрітбольній лізі. Після другого туру “Streetball league - 2014” першу сходинку турнірної таблиці посідає команда “ППС”, яка за дві гри, як і баскетболісти колективу “ІНАКШІ”, набрала 170 рейтингових балів. Третю сходинку турнірної таблиці з 130 балами посідає команда “WELL DONE”.
Міні-футбольний клуб “Кардинал-Рівне” розпочав підготовку до сезону. Команда зібралася на стадіоні “Авангард”, де поки що проводитиме легкоатлетичні тренування протягом тижня, основним елементом яких буде біг. Опісля цього гравці перейдуть до роботи в залі, де заплановані вже дворазові повноцінні тренування. А безпосередньо ігрову форму МФК “Кардинал-Рівне” набиратиме на турнірах. Спершу - у Хмельницьку на “Кубку Свободи”, а згодом - у Львові на традиційному “Кубку Львівщини”. Про це повідомив кореспонденту “Рівне Ракурса” головний тренер команди Сергій Піддубний.
Змагання у першій лізі області з футболу взяли тривалу паузу, практично, до початку осені, тому тепер можна передихнути та в спокійній атмосфері проаналізувати шанси команд на підсумкову перемогу в нинішньому турнірі.
26-27 липня в Рівному стартували змагання з футзалу “Кубок Героїв”. Нагадаємо, що усі зібрані з команд-учасниць кошти буде направлено на підтримку Збройних сил України, які зараз проводять антитерористичну операцію на сході країни.
Не дивлячись на той сумний факт, що жодна команда з Рівненщини не “борознить” простори українського професійного футболу, кілька гравців-повпредів нашої області в складі клубів з інших регіонів розпочали змагатися у новому футбольному сезоні 2014-2015 років на найвищому рівні.
Золоту медаль у ваговій категорії 88 кілограм на чемпіонаті Іспанії “Copa del sur 2014” з бразильського джиу-джитсу виграв рівнянин Олександр Слободанюк.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється