Завершився груповий етап в обласній “Лізі чемпіонів” - чемпіони районів та міст Рівненської області протягом двох місяців визначали октет найсильніших команд області, які у вересні в матчах play-off визначать переможця цього турніру. До наступного етапу потрапили переможці та другі команди відбірних груп. Тож у двоматчевих протистояннях “вдома - на виїзді” зустрінуться: “Колос” (Кричильськ) - “Моноліт” (Кузнецовськ), “Горинь” (В. Цепцевичі) – “Славія” (В. Омеляна), ФК “Крупець” - ФК “Синів-Гоща” та “Олімп” (Підлозці) - “Мізочпродукт”. Перші чвертьфінальні матчі відбудуться 6 вересня на полях команд, що вказані першими, ігри-відповіді - 13 вересня.
На командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходив 21-22 червня у Німеччині, рівненські спортсмени вернулися із вагомим доробком, завоювавши три золоті та дві бронзові медалі.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється