Змагання проходили у двох групах.
В групах після першого етапу перші трійки команд розташувалися в такому порядку: 1 група: 1 місце - “Медлайф” (м. Рівне) – 30, 2 місце - Новоград-1 – 26, 3 місце - “Сокіл” (м. Рівне) - 22, 2 група - 1 місце - Сарни – 30, 2 місце - Дубно-1 – 26, 3 місце - “Кураж” – 22.
10 травня відбувся фінал відкритого чемпіонату Рівненської області з волейболу серед ветеранських чоловічих команд 40+, учасниками якого стали чотири кращі команди за підсумками регулярного чемпіонату.
В м. Кіровоград місцевий “СДЮШОР-Діамант” приймав “Західний Вогонь” (м. Рівне). Через дощ напередодні туру, в результаті якого було затоплено частину основного поля, командам довелося грати на запасному полі.
Минулої неділі в Рівному відбувся благодійний регбійний матч, під час якого збирали кошти на лікування студентки МЕГУ Світлани Демедюк, вагітної 19-річної дівчини з виявленим гострим лейкозом (рак крові). Регбісти міста проявили людяність та не стали осторонь цієї проблеми, зібравши 1627 грн.
Квітневий весняний день зігрів не тільки сонячною погодою, а й яскравою, радісною звісткою млинівчанинина Олега Шиманського, який виграв поїздку до Бразилії!
Відбулися заключні матчі в АБЛ, в яких команди розіграли медалі. Волинський “Лучеськ” відмовився від матчів, отримавши технічну поразку від ОСДЮШОР і в матчі за 7-8 місце з “Магнатом”. ОСДЮШОР повинно було зіграти за 5 місце з “F.L.A.S.H.”, але з певних причин теж відмовилися, отже, останні автоматично посіли 5 сходинку.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється