На місцевому п’єдесталі без змін. Саме із таким результатом закінчився другий чемпіонат міста з регбі-7, проведенню якого передувала ціла низка перенесень. Турнір пройшов минулими вихідними на стадіоні ЗОШ №25, де тренуються рівненські регбісти у теплу пору року.
“Пульсарівці” потішили власних вболівальників яскравою та результативною грою, обігравши 20 листопада на власному майданчику “Стрібу” з Чернівців - 102:87.
Вкрай видовищним виявився четвертий етап змагань з трекових автоперегонів - Гран-Прі міста Луцьк, що відбувся минулого тижня в селі Дачне Волинської області і став завершальним у цьому сезоні. З самого початку гонки на треку панувала досить піднесена атмосфера. Було помітно відмінну підготовленість траси і впевненість у своїх силах всіх учасників гонки.
Після серії успішних матчів у рамках Вищої футзальної ліги зазнав розгромної поразки з рахунком - 2:9 від “Єнакієвця” МФК “Кардинал-Рівне”. Земляки крім того втратили основного воротаря Віталія Дєнюжкіна, який отримав червону картку за грубий фол. Тож тепер ворота нашої команди в домашній грі із лідером, харківським “Локомотивом”, буде захищати Павло Чемерис.
Гравці БК-93 “Пульсар-ШВСМ” успішно подолали перший етап Кубка України з баскетболу. Спочатку на виїзді рівняни виграли першу гру в білоцерківського “Спортліцею” - 73:68, а в суботу на рідному паркеті в матчі-відповіді закріпили свою перевагу - 77:50.
Попри песимістичні прогнози багатьох спеціалістів, волейболістки “Регіни-МЕГУ” зуміли у Вінниці відібрати очки у беззаперечного лідера Вищої волейбольної ліги вінницького “Кряж-Медуніверситета”.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється